reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

reklama
Madzia z całych sił zaciskam kciuki za twoją betę, będzie pozytywna wierzę w to :-D:-) Jak będziesz miała wynik od razu daj znać, ja po wczorajszej wizycie jestem pełna nadziei.. Trochę się boję i przeżywam wszystko, dostałam zastrzyk na wyciszenie i jak tylko dostanę @ od razu umawiam się na wizytę.. Mam nadzieję, że wszystkie badania będą OK, i że będę mogła zacząć stymulację bez żadnych poślizgów:sorry2:Madzia napisała, że śnił się jej pozytywny test ciążowy, ja też miałam tej nocy podobny sen, dwie tłuste krechy i tego nam życzę dziewczyny :tak:
 
Dzięki Kristin ;-) ...strach oczywiście jest, ale teraz już nic nie zrobię, co ma być to będzie - w razie porażki - mam po kogo wracać :-) ... a za twój start i spokojną stymulację - kciuki!
Wyniki koło 10 może :confused:
 
Madziulka olbrzymie kciuki za dzisiejszy wynik , by mile zaskoczył Was :-) ja wierzę ,że będzie dobrze :-)

A propos snu , niewiele pamiętam z mojego dzisiejszego , wiem że chodziło ,ze się nieudała chyba 3 ostatnia moja próba, obudziłam się cała zryczana . Chyba w podświadomie boje się takiego zakończenia :-(
 
Madziuleczko sny się biorą z tego, że za dużo o tym wszystkim myślimy i przeżywamy to! kolejna próba będzie udana, wierze w to! i trzymam za Ciebie najmocniejsze kciuki pod Słońcem!!! :-) trzymaj się dzielnie!
 
reklama
Do góry