reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

Kimka super wieśći:-) ja będę trzymać kciuki za Twojego maluszka:tak:50% to dużo, będzie dobrze:tak:Dajesz mi nadzieję, że mimo endometriozy może się udać:-)
Kristin będzie dobrze:tak:Po Twojej stopce widzę, że udaje Ci się zajść w ciąże tylko problem jest z donoszeniem. Wiesz w czym jest problem?
Madzia czekam jutro na pozytywne wieści:-)
 
reklama
Kimka w tamtym tygodniu może bylo za wcześnie zeby zobaczyć dwa ktory ty jesteś tc?
Ja dziś mam wizyte i bardzo się denerwuje
Madziula rob bete dziś :)
 
Kimka tak właśnie myślałam, że nic nie piszesz to może oba się przyjęły oby bliźniak wspomógł swoje rodzeństwo trzymam kciuki :happy2:
Madziula87
powodzeniaa może brak objawów to właśnie objaw, rób w innym lab żeby zachować anonimowość szczęście czy smutek musi być Twoje. Trzymam mocno &&&Pozdrawiam wszystkie dziewczyny cierpliwości życzę ;-)
 
Kimka cieszę się z Tobą i trzymam kciuki za drugiego:) Jak pisałaś o tym beczeniu to jakbym siebie widziała tylko, że ja przed wizytą serduszkową sama się nakręciłam, bo objawów się nie dopatrywałam. Nawet nie chcę wyobrażać sobie co przeżyłaś jak Ci powiedziała o 50%.Anikola dobrze napisała 50% to dużo. Mojej koleżance doktorka też takie szanse dawała z tym, że ona problemów z zajściem nie miała a teraz jest w 30- którymś tygodniu:) dobrze będzie.Ważne byś do lekarza miała zaufanie więc musisz się dobrze zastanowić, ja uważam, że jak nie ma problemów to każdy jest dobry, popytaj bo może bywa tak, że jeden się chowa, tylko jak sugerowałaś, że były dwa to pewno powinien próbować się doszukać.... w sumie to ja na tym się nie znam wcale

Tak więc Dziewczyny nie stresujcie się mimo braku objaw - z doświadczenia to mówię - Madziu do Ciebie w tym momencie zwłaszcza:)

Milena i....?
 
reklama
Do góry