reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Madziulka piękne wysiedziałaś jajeczka , a sex na szkiełku na 100 % :-) kochana zobaczysz jak czas szybko zleci , a możesz też wcześniej zbadać betę :-)
Trzymam mocno kciukasy , dziś na grzybach śmiałam się do męża , że jedziesz po swoje dzieciątko :-)
 
reklama
No Madziulka jak to brzmi! :-D hehhh! Betę zobaczymy czy zrobie wcześniej, pewnie nie wytrzymam do 16! Zresztą była podana dobrze rozwinięta blastka 5BB, to napewno beta szybciej coś pokaże! Zobaczymy... narazie cierpliwie i ostrożnie ;-)
 
anula wiem, że dołączycie:) jestem praktycznie codziennie z Wami, czytam i przeżywam sukcesy i ich brak:(Musi się wszystkim udać - uda się - wierzę w to, choć (może to głupio zabrzmi teraz z moich ust) boli, że to czasem tyle trwa, natomiast później się zapomina, same tego wszystkie doświadczycie.
Życzę Wam, by to szczęście szybko przyszło, a tym do których przyszło gratuluję.
Nuna - zwłaszcza do Ciebie -odpocznij, nabierz sił do dalszej walki, rozwiązanie znajdzie się.
 
Madziula z całego serca zaciskam kciuki, żeby wynik był pozytywny:tak: Dziewczyny byłam na wizycie w Parens w czwartek i moje obserwacje oraz sama wizyta dały mi trochę do myślenia:confused: Od ok. 4 lat leczymy się tam z Mężem, moim lekarzem jest dr M. Na początku (jeszcze w Medikorze) byłam zadowolona, lekarz odpowiadał na każe nasze pytanie, natomiast na ostatniej wizycie, pobrał posiewy, nie zrobił nawet USG (a zapłaciłam normalnie za wizytę i myślę, że USG to podstawa :crazy:) zadałam mu kilka pytań, ale odesłał mnie z nimi do dziewczyn w recepcji, bo niestety on był zajęty odpisywaniem na wiadomości, które otrzymywał podczas wizyty (nie wyciszył nawet dzwonków). Nie wiem czy to było spowodowane tym, że wizytę miałam późnym popołudniem. Dziewczyny jakie są Wasze doświadczenia?? Trochę jestem przerażona tym, jak zostałam potraktowana, wizyta z pobraniem posiewów wszelakich trwała ok. 7 min. :szok: Miałam pytania dotyczące samej procedury in vitro, ale więcej dowiedziałam się od dziewczyn w recepcji niż od samego lekarza.. Sama nie wiem co robić, w czwartek mam odebrać wyniki posiewów, do Rzeszowa mam stosunkowo blisko bo ok. 80 km, ale boję się, jeśli tak to ma wyglądać.. Mam jeszcze pytanie do Was, bo część z Was już to przeszła.. Jeśli wszystkie badania są OK, to procedura zaczyna się od następnego cyklu, wtedy przyjmuje się zastrzyki, leki itp.??? A jaki jest ich koszt, bo od lipca leki są refundowane czy tak?? Błagam Was podpowiedzcie coś, bo stresuję się niesamowice:baffled:. Trochę z Mężem przeszliśmy i dlatego obawiam się kolejnego niepowodzenia, zwłaszcza jeśli lekarz tak podchodzi do całej sprawy i leczenia:-(
 
Ostatnia edycja:
Kristin też miałam pełno pytań, ale w momencie kiedy już wychodziłam z gabinetu - zapominałam w trakcie! .... ale ja nie powiem złego słowa - lekarz nie owijał w bawełnę, tylko mówił co myślał po prostu - żeby potem nie było rozczarowań! ja jestem zadowolona! :-)
 
Madzia wynik piękny ...dziewczyny czy ktoras miala transfer u dr G z Białego bo moj ulubienic Mrugaty poszedł na urlopik :( ubolewam nad tym :zawstydzona/y:
 
Kristin lepiej sie przyzwyczajaj :((
Nikt nie bedzie się z Tobą pieścił niestety i nie mówie tego Ci złośliwie. Wizyty niestety nie trwają długo i jeżeli lekarz nie widzi potrzeby zrobienia Ci usg, to go nie robi. Ja byłam pacjentką Parensu i przeniosłam sie do Bociana na ostatnią próbę i co? Na pierwszej wizycie lekarz, który ma opinie jednego z najlepszych sprawiał wrażenie, że mu przeszkadzam. Po prostu przyjmij to za normalkę.
A tak a propos to nie wyobrażam sobie jak do gabinetu wchodzi całkiem zielona w sprawach ivf kobietka??? No bo chyba takie są!!!!
Wizyta godzinę???
 
reklama
ja jestem pacjentka dr Mrugacza i jestem bardzo zadowolona musialas tarfic na zły dzień ....a co do jego osoby jest specyficzny to fakt ale skuteczny i wiedza fachowca ma :)
 
Do góry