reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Dziewczynki ja wiem po co jest encorton i , że w wiekszości klinik podaje się go po transferze, ale katarina napisała, że bez niego ani rusz więc chciałam się upewnić czy to właśnie o chorobę autoimmunologiczną Jej chodziło, bo tak myślałam.

Milenka ktoras z teorii glosi, ze jak kiepskie nasienie to IUI lepiej na peknietym robic, ale to jest loteria jak wszystko niestety....
 
reklama
Witajcie dziewczyny, po trochę dłuższym śnie prawie po 12 godz. No i są efekty niepicia kawy, ale dzisiaj za to ze jestem taka odważna pozwoliłam sobie na kawę typu 3 w 1. :-) No cóż trzeba się jakoś nagradzać.
Krew mam na 9 natomiast wizytę po 10. Mieszkanie w którym mieszkam jest naprawdę blisko kliniki, niecałe 10 min na nogach. Bilet PKS z Rzeszowa do Białgo z bagażem kosztował mnie w jedną stronę 74,5 zł. Dam znać po wizycie co i jak.
Milena właśnie jest wiele teorii na temat kiedy robić IUI, bo przeciez najważniejsze żeby trafić w odpowiedni moment.
 
Ostatnia edycja:
Rea, sama robisz sobie zastrzyki? Jak Ci idzie stymulacja? Ile lekarz naliczył jajeczek?

AAA, jeśli chodzi o mieszkanie - szczerze mogę polecić, to w którym byłam (jakby ktoś potrzebował, to na priva podam namiary)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczynki, troszkę mnie tu nie było...
Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie!!! Powodzenia podczas testowania :)

NO ja też niebawem zaczynam stymulację, czekam na okres i ruszamy. Dostałam gonal 300 j., dodatkowo od 20 dc (czyli od jutra) mam brać właśnie encorton i lek na tarczycę, folik i dhea nadal 3x1, no i od 2 dc dokładam tabletki clostilbegyt, a od 3 dc właśnie gonal. Mam zjawić się 6 dc na podglądanko :) Zobaczymy co to wyjdzie tym razem :) no ale jestem dobrej myśli.
 
Sisi: 9.05Transfer, 21.05 Beta
Anikola: 10.05 Transfer, 22.05 Beta
Milena87: 14.05 IUI, 25.05 Beta
Kimka: 15.05 punkcja
Czerwona oliwka: 6.05 rozpoczęcie stymulacji
Rea: 8.05 rozpoczęcie stymulacji,
Katarina: 9.05 rozpoczęcie stymulacji
 
Witam Was Wszystkie:-)
Trochę się nie spisałam. Mam zaledwie 9 pęcherzyków (ale z tego co zrozumiałam to część jest malutka) z czego jak to powiedział dr Mr będzie dobrze jak w dniu punkcji będzie 6. E2 mam dzisiaj tj 9 dc 1258 (dokładnie nie pamiętam ale na pewno powyżej 1250). Dr Mr widząc ilość moich pęcherzyków na usg wyraźnie się zmartwił i widać było że zdecydowanie liczył na więcej zresztą nie ukrywał tego. Punkcja w sobotę. Liczę na 6 dużych i zdrowych komórek bo przecież więcej i tak nie zapłodnią:-) Nie ma się co na zapas martwić. Rozmawiałam z dziewczyną w poczekalni a ona była w 10 dc i miała 4 i to po dawce 250j puregonu (+300 jeszcze 9 dc) i to od 2 dc a ja przecież tylko 150 i to od 3 dc. No ale ona miała AMH 0,6 a ja 3,9.
Sisi zastrzyki wszystkie robię sama. I również jestem bardzo zadowolona z mieszkania.
Milena już po IUI?
 
Ostatnia edycja:
rea wystarczająca ilość:) ja to sie modle zebym tyle miała wogole ich nie czuje .....narazie sie pakuje i mam nadzieje ze jutro bede miec jednak dobre wiesci :) proszę o kciukasy ale brak bólu chyba o niczym jednak nie swiadczy...za wszystkie testujące ;-)
 
Katrina oczywiście że nic nie świadczy i myślę że dopiero jutro będę coś czuła tak na poważnie. Ja widzisz mam 9 i w ogóle nic nie czuję! Poczułam coś na fotelu ginekologicznym podczas badania. Wiadomo jakieś malutkie ukłucia to tak ale szczerze to czułam się gorzej po CLO. No i czekam na ciebie bo samej jakoś tak nudno. Jak będziesz to napisz mi sms to się spotkamy gdzieś pod kliniką. Będzie dobrze :-)
 
Tak rea jestem juz po iui. Mieszane uczucia. jeden był nie pekniety. Nasienie oczywiście wzorowe ;) ruchliwosc i żywotność. Zamierzam nic sobie nie wkrecac.
 
reklama
Sisi: 9.05Transfer, 21.05 Beta

Anikola: 10.05 Transfer, 22.05 Beta

Milena87: 14.05 IUI, 25.05 Beta

Kimka: 15.05 punkcja

Czerwona oliwka: 6.05 rozpoczęcie stymulacji

Rea: 8.05 rozpoczęcie stymulacji, 17.05 punkcja

Katarina: 9.05 rozpoczęcie stymulacji

Kimka jutro w punkcja jak się czujesz?
 
Do góry