reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

rea jeśli masz ponad 1200 a na każdy pęcherzyk przypada 200-300 to nie jest źle, zwłaszcza jak już tutaj pisałam ja miałam 13 jajeczek a estradiol w 9dc był ponad 1500 a w dniu punkcji okazało się że jest ich 20 z czego 19 prawidłowych, wydaje mi się że do dn punkcji jeszcze coś podrośnie, więc bez obaw grunt żeby było 6 wspaniałej jakości tyle jest nam potrzebnych, mniejszy problem później co robić z resztą, bądź dobrej myśli ;-)
milena ja też jakoś tak reaguje na kliniki, żal że tyle par ma problem że walczy o dzidzie a co niektórzy mają na pstryknięcie palcem i później tego nie doceniają :-(a nie wspomnę o matkach które zabijają dzieci bo w tym przypadku to same epitety nasuwają się na język !!! jednym słowem świat jest niesprawiedliwy !!! niestety, ale wpływu na to nie mamy
kimka kciuki za jutrzejszy dzień, :tak:
 
reklama
Anula ale jak ci powiedział że masz 13 to brał pod uwagę wszystkie w miarę duże czy w ogóle wszystkie które widział na usg?? bo u mnie 6 było dużych pozostałe 3 mniejsze. Proszę odpisz bo po dzisiejszej wizycie troszkę się podłamałam. Zwłaszcza jak usłyszałam z jego ust że liczył na więcej.
 
rea tego akurat nie wiem, ale zobaczył na estradiol i kazał przygotować się do badania ginekologicznego(usg) i na usg zaczął liczyć i mówi że jest 13, a dostałaś dziś jeszcze jakąś dawkę zastrzyku ?
 
Anula resztę puregonu który mi został czyli 200 j i wszystko wstrzyknęłam bo takie było zalecenie lekarza.
 
rea ja też tak miałam że w 9dc lekarz zalecił 200j puregonu, nie martw się na zapas, może dawka 200j wspomoże te 3 mniejsze, będzie dobrze
 
A teraz coś zabawnego. Resztę leku chciała mi wstrzyknąć pielęgniarka, ale poczułam taki strach że aż zrobiło mi się słabo zupełnie jak kiedyś gdy to mój m miał mi zrobić zastrzyk z ovitrelle ( i wtedy się nie zgodziłam i zrobiłam sobie sama). Teraz również przeprosiłam i powiedziałam że wolę zrobić to sama. czy miałyście tak że bałyście się że ktoś wbije się wam w jakiś narząd? Ja mam tak bezustannie. W żyłę się nie boję bo jestem honorowym dawcą krwi poza tym tam nie ma się w co wbić. wiem że to jest niedorzeczne bo ta igła jest krótka ale ja jestem przerażona na myśl że mogłaby coś zrobić z moimi np płucami.
Dzięki Anula myślę że masz rację.:-)
 
Ostatnia edycja:
rea ja to wogle was podziwiam że same sobie robicie zastrzyki, gdyby nie nika to ja po prostu nie wiem co bym zrobiła, jak byłam w Bocianie to m był ze mną ale w dzień kiedy miałam zrobić zastrzyk ovitrelle to musiał wyjechać więc zostałam sama, ile mnie to nerwów kosztowało to chyba tylko ja wiem :szok:w każdym bądź razie jak już się odważyłam i wbiłam w fałd brzucha to wyciągnełam żeby powietrze wypuścić(a pielęgniarka mówiła żeby nie wypuszczać) jakiś tuman mnie złapał no i za drugim razem to już był problem żeby znowu kłuć się ale jakoś nie wiem do tej pory jak ale zrobiłam odchorowałam to strasznie że sama robiłam bo pół nocy latałam do wc z biegunką i strasznie dłonie mi się pociły, więc rea chyle czoła :tak: powinnaś być pielęgniarką :-D
 
Ostatnia edycja:
Nuna to trzymam kciuki za 2 i ostatni raz i jak już zaczniesz stymulacje to dawaj znać, bo ciekawa jestem czy to dhea pomaga, bo u mnie teraz komórki były do niczego.
Kimka powodzenia dziś. Rea kciuki za piątek.
 
reklama
6.05 Czerwona oliwka: rozpoczęcie stymulacji
8.05 Rea: rozpoczęcie stymulacji
9.05 Katarina: rozpoczęcie stymulacji
9.05 Sisi: transfer
10.05 Anikola: transfer
14.05 Milena: IUI
15.05 Kimka: punkcja
17.05 Rea: punkcja
21.05 Sisi: beta
22.05 Anikola: beta
25.05 Milena: beta

Anula, Nuna, Czerwona Oliwka,Nika, Gabis, Faro czekamy na wieści
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry