reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Czerwona oliwka mi lekarze podejrzewali przyczynę immunologiczna poza tym w badaniach wykryto u mnie przeciwciała ana na ich zbicie mam własne encorton.
 
Sisi: 9.05Transfer, 21.05 Beta
Anikola: 10.05 Transfer, 22.05 Beta
Milena87: 14.05 IUI, 25.05 Beta
Kimka: 15.05 punkcja
Czerwona oliwka: 6.05 rozpoczęcie stymulacji
Rea: 8.05 rozpoczęcie stymulacji,
Katarina: 9.05 rozpoczęcie stymulacji
 
Ostatnia edycja:
Tak jak napisała Katharina encorton jest po to by osłabić organizm, by nie odrzucił zarodka, ponieważ są teorie że organizm traktuje zarodek jak ciało obce.
 
Ostatnia edycja:
Kochane wczoraj wzielam zastrzyk i dzis sluz rozciagliwy az mi mokro i boli trochę brzuch zauważyłam to koło 12-14 myślicie ze jutro kolo 10 nie będzie za późno na iui? Normalnie chyba tego M rozszarpie jak sie okaze że już po zawodach
 
Milena, ja też miałam przy IUI takie odczucie, że za późno Podchodziłam do zabiegu na już pękniętych pęcherzykach
 
reklama
no niestety, bo chyba lepiej IUI robic na jeszcze nie pękniętych, zresztą ja lekarzowi o tym powiedziałam, tzn zapytałam, czy nie za późno, a on że przecież komórka żyje jeszcze po kilkanaście godzin Powiem Ci, że sama nie wiem, co o tym sądzić Zastrzyk miałam robiony w 12dc, 36 godzin później IUI A dla porównania punkcję w 13 dc, więc znacznie wcześniej niż IUI!!!! A przecież cykl mi się jakoś znacząco nie zmienił To takie moje myśli, ale lekarzem nie jestem;-)
 
Do góry