reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Anula, @ dostałaś w trakcie brania progesteronu? jak dostałaś, to od razu miałaś odstawić leki?
 
reklama
Sisi no napewno po 14 dniach wynik będzie wiarygodny na 200% ale z tego co wszędzie pisze to przy 5 dniowych zarodkach beta już spokojnie wyjdzie 10dpt. Tamtym razem się cieszyłam, że juz 9dpt mogłam robić. Teraz muszę czekać 12 dni:(
Sisi a tak z ciekawości jaką dostałaś dawkę progesteronu, taką jak Dziewczyny? 300mg. W Parensie tamtym razem miałam 360 mg, teraz 600 i się też cieszę, bo go nigdy nie za dużo;-)Z nowości to tez to, że tym razem mam przepisany estrofem.
 
goyah cieszę że odezwałaś się do nas :-) zdawaj nam relację co u ciebie no w sumie u was :tak: jak już dziewczyny pisały nie będziemy miały za złe jak trochę nam się pochwalisz ;-)
sisi w 9dpt miałam już plamienie takie brązowe, w 10dpt też, a w 12dpt franca @ przylazła :angry: no w trakcie brania lutinusa i zastrzyków, a że @ w lany poniedziałek przylazła to we wtorek zadzwoniłam do dr Mr i kazał odstawić wszystkie leki oprócz euthyroxu,
anikola a jakie leki dostałaś po transferze, do kiedy masz je brać ?
 
Ostatnia edycja:
Anikola, też mam 300 mg lutinusa:tak:

Anula, TY dzwoniłaś bezpośrednio do dr Mr czy do pań położnych na recepcję?
Bo tak się właśnie zastanawiam, czy zadzwonić i się dopytać - mam taki mały problem, właściwie dyskomfort spowodowany swędzeniem okolic intymnych Nie wiem, czy to jakaś grzybica się przypałętała po tych antybiotykach, czy to normalne? Co myślicie?
 
no to kobietki mnie tez dopiszcie 6 maj rozpoczęcie stymulacji. Nic więcej nie wiem. Data punkcji jeszcze nieznana.
Napiszcie mi, choc nie przypominam sobie żeby ktoras z was miała menopur do stymulacji, czy po wymieszaniu może byc w ampułce więcej jednostek niz powinno być. Tzn po obliczeniu powinno zostać mi 150 j a wyszło 225 i zastanawiałam sie czy to dobrze. To znaczy dla mnie dobrze, bo tyle mam brać.
Powodzenia dla wszystkich
 
Sisi wiele dziewczyn ma problemy właśnie , typu swędzenie, grzybice po luteinie a lutinus niby rzadziej wywołuje zapalenia pochwy. Z tego co czytałam to jak się ma "uczulenie" na te tabletki dopochwowe to lekarze zamieniają na podjęzykowe.
Czerwona Oliwko chyba zawsze jest rezerwa, w gonalu było chyba z tego co pamiętam 75j dodatkowo.
 
sisi bezpośrednio do dr Mr. ja bym zadzwoniła i zapytała czy możesz coś na to wziąźć, pewnie jakieś podrażnienie po luteinie masz,
czerwona oliwko ja miałam podobna sytuację z puregonem, miałam we fiolce 300j brałam 150j dziennie więc teoretycznie na dwa dni, a jednak coś tam zostawało i jak byłam w Bocianie to dr powiedział że zostaję 100j i później potwierdziło się, być może ty też taką masz sytuację,
anikola
na co jest encorton,
 
Ja mam puregon i na opakowaniu pisze 300 j a hedt 400 bo ja z tego robie dwa pełne zastrzyki. Encorton jest by organizm nie odrzucał zarodka tylko ja przyjął mi dr M zlecil 10 mg mam 2 tbl.ja bez tego ani rusz. ..
 
reklama
Trzymam za was kciuki. Ja dopiero w czwartek będę miała punkcje a prawdopodobnie w niedziele transfer. Wiec ja bede następna w testowaniu :)
 
Do góry