reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

Milena bardzo dobrze fizycznie :) Psychicznie troche zestresowana bo tylko 3 pecherzyki rozwinięte mam i boje sie ze nie dotrwaja do transferu. No ale trzeba byc dobrej mysli ;) w piątek dostanę od prof.tel co dalej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzis chyba bylo 4 albo 5 iui i z 5 nowych par przyszło. jedna para byla u dr. S i 50 minut to ich trzymal ale to dobrze przynajmniej wszystko się wypytal. M mnie tyle nie maglowal :/
 
Kimka a jaki masz estradiol?

Dziewczyny jak patrzę na nasz kalendarz to codziennie się coś dzieje:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Kimka to wydaje mi się że będziesz miała te 3 naprawdę dobrej "jakości". Dotrwają bez obaw do transferu, poza tym 3 to wcale nie jest źle. czasem myślę że jak jest ich strasznie dużo to może są słabej jakości. Oczywiście tego nie wiem. Często jest tak (czytałam na innych forach) że próbują zapłodnić np 15 (jeszcze z nierefundowanego in vitro) podadzą 1 a zamrożą np tylko 5. Natomiast często jest też taka sytuacja że pobiorą 2 i te 2 uda się "dochodować" do stadium blastocysty. Głowa do góry:-)
 
No tez tak czytalam i dlatego mam nadzieje ze sie uda. Kurcze dziewczyny, ale musimy sie wymeczyc aby zostac mamami! Mam nadzieje ze zostanie nam to wynagrodzone pięknymi pociechami :)
 
reklama
Do góry