reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Dzisiaj mialam w planie pochodzic trochę po Bialym ale leje deszcz wiec siedzę w domu :-( jutro mam rano badanie krwi i wizyte wiec jak sie pogoda nie poprawi to jutro zacznę zwiedzanie ;) a dzisiaj gotuje sobie obiadek i odpoczywam przy książce :rofl2:
 
reklama
Sisi jeszcze planów nie mam na zwiedzanie białego. A jeżeli chodzi o te plemniki to bardzo łatwo sprawić żeby ruch był słaby, a morfologię też raczej łatwo stwierdzić że nie jest dobra bo to czy plemnik jest ok stwierdza człowiek i to w zasadzie on kwalifikuje plemnik jako prawidłowy lub nieprawidłowy. Więc suma sumarum w jednym laboratorium mam 8% prawidłowych a w drugim 0% i badanie jest robione w tym samym czasie!!! tydzień różnicy!!! A ruch plemników jest słaby jak za często mężczyzna współżyje tj częściej ni raz na dobę z tego co mi wiadomo.
Z resztą kwalifikację otrzymuje się gdy plemników w ejakulacie jest mało lub w ogóle ejakulatu jest mało (nie pamiętam dokładnie i nie chce mi się szukać tego, zgodnie z zasadami kwalifikacjami) a częste współżycie jest w stanie sprawić że para mimo prawidłowych parametrów jest w stanie doprowadzić do takiej ilości plemników lub ejakulatu że będzie on spełniał normy kwalifikacji (sprawa dni abstynencji jest sprawą "wiary na słowo" że tyle jej akurat było). Jeżeli popełniłam jakiś błąd to proszę o sprostowanie!!!
 
anikola kciukasy za komóreczki i plemniczki :tak:
rea
ja chyba pojadę w 3dc do Bociana, martwi mnie, że mój gin widział "coś" (cysta,torbiel) i nie wie czy to po stymulacji pozostało czy już nowe, a dr Mr prowadził mnie to będzie wiedział, tylko muszę pogadać z m czy da radę urlop wziąźć chyba że wszystko w sobote wypadnie, ale w to nie wierzę :no: jak dostałam @ to rozmawiałam z dr Mr i mówił żebym dzwoniła na początku @ i wtedy powie co robić, ale mogę do crio być przygotowywana przez lekarza ze swojego miasta, a w 13dc zgłosić się do Bociana w celu określenia daty crio, no zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, jeśli chodzi o zastrzyki to mój m jest genialny :happy2: w robieniu, płyn w puregon był delikatny- nic się nie działo ale ta druga franca fragmin(czy coś takiego) nie dość że igły tępe jak cholera to jeszcze piekło jak nieszczęście z tym że żadnych krwiaków ani śiniaków nie miałam- bo jak czytam to dziewczyny kolory tęczy mają na brzuchu,
kimkajak na to amh to piękny wynik :tak:a ty podchodzisz prywatnie ? pytam bo kwalifikacja to amh min 0,5
 
Ostatnia edycja:
Niestety tak :-( jeszcze sie nie cieszę bo zobaczymy ile z tych sie zaplodni i dotrze do transferu.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Dziewczyny:* Sisi powodzenia jutro:)
Kimka super masz faktycznie wynik jak na takie Amh, ja miałam 1,9 i w poprzedniej stymulacji 4 komórki a teraz 5. A jaki masz estradiol? po nim możesz mniej więcej przypuszczać czy komórki dojrzałe są.
A propo kwalifikacji to czytałam na forum, że Bocian zwiększył próg AMH do 0,7.
 
Ostatnia edycja:
W 6 dzien po stymulacji mialam 130, jutro mam kolejne badanie estradiolu. Jak zapytalam prof. czy taki wynik jest ok to odpowiedział że zawsze mógłby byc lepiej.
 
Milena ciezko jeszcze podsumować bo do końca jeszcze troche. Jak bede po transferze to wtedy powiem ile mnie wyniosło.
 
reklama
Do góry