reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Milena ja sądze tak jak Anula, że 2 iui ma szanse się udać. Tak naprawdę, to nie jest tak źle. 4% prawidłowej morfologi to według obecnych norm WHo w porządku.
 
reklama
Rea i anula na innym wątku dziewczyny pisza o dwoch latach bo u mnie Raczej jest to niepłodność idiopatyczna u was to czynnik meski to zgodzę sie ze rok. Choc myślę tez ze to lekarz i tak decyduje po wywiadzie. Dobra to jeszcze przede mną moze faktycznie mi się uda to iui za tydzień Jak bede podchodzić do ivf to w novum tam lekarz mi wszystko powie.
 
Witajcie dziewczynki! Ja wlasnie od wczoraj jestem w Bialym. Od 6 dni biore zastrzyki i na dzien dzisiejszy mam 5 pęcherzyków. Jak na takie kiepskie amh to ciesze sie ze mam az tyle :) w piatek kolejne badanie i zobaczymy co dalej. Prawdopodobnie punkcje bede miala we wtorek. Obym miala jakaś blastusie! Jak fajnie ze jesteście :)
 
Ostatnia edycja:
Anikola trzymam kciuki za ciebie i sisi. Dawajcie znac jak u was sprawy sie maja. ja w koncu tez zaczynam stymulacje :) za reszte dziewczynek również mocne kciuki!
 
sisi a ty dziś nie masz transferu ? we wtorek była 3 doba więc dziś 5, czy ja może coś namieszałam
kimka a jakie masz amh ? kciuki za twoje jajeczka :tak:
anikola czekamy n sprawozdanie z punkcji,
no to u nas zaczyna się dziać na forum, codziennie jakieś wieści, trzymam za was wszystkie kciuki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane,
ja dzisiaj pierwszy dzień kłucia puregonem i tak zupełnie szczerze to bułka z masłem :-) Dziewczyny które się boją kłucia to naprawdę nie jest nic strasznego!!! I naprawdę nie potrzebna do tego pielęgniarka!!! Ja mam doświadczenie w kłuciu bo zajmowałam się moją babcią której trzeba było robić zastrzyki ale tamto to było zdecydowanie bardziej skomplikowane. Wiem że czasem człowiek naczyta się przerażających opinii i później się boi (tak miałam z badaniem drożności jajowodów - byłam przerażona a niepotrzebnie).

Sisi daj znać jak będziesz po transferku;-)
Kimka Trzymamy kciuki, więc teraz tylko pozytywne nastawienie i sukces murowany:-)
Anikola to bardzo dobra wiadomość, trzymam kciuki za udane "połaczenie" komórek z plemnikami:happy:
Anula a ty kiedy wybierasz się po mroziaka i czy musisz się jakoś specjalnie do tego przygotować?? . W jakim dc musisz być i czy bierzesz jakieś leki??
Milena wystarczy rok udokumentowanego bez względu na przyczynę. U mnie nie mógł być czynnik męski bo morfologia nie jest brana pod uwagę w programie jako kryterium kwalifikacji. Więc prawdopodobnie również niepłodność idiopatyczna, tak jak u wszystkich dziewczyn u których problemem jest tylko i wyłącznie morfologia lub ruch plemników.
 
Ostatnia edycja:
Anula, transfer mam w piątek, punkcja była w niedzielę, a we wtorek była druga doba, tak mam napisane nawet na tej rozpisce leków:-)
Anikola trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!:-)

Rea, puregon jakoś najlepiej wchodzi, nawet pielęgniarki to mówiły Mi zastrzyki robi mąż, ja się nie mogę przemóc, ale będę musiała sobie zrobić dwa ostatnie, bo m wyjezdza I już się boje :baffled:

Rea, Kiimka macie jakieś plany na zwiedzanie okolicy Białego?:blink: Rea, a nie wiesz, czemu morfologia nie jest brana pod uwagę? Niby, że nie ma wpływu na zapłodnienie? czytałaś coś może o tym?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry