reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Kimka powodzenia ja jutro będe w Białym moze sie spotkamy bede wypatrywac :) hihihhi:) Sisi powodzenia :-) czy ktoras z Was miala klasyczne IVF?
 
reklama
Katarina nie ma sprawy zgadamy sie na piev. Ja jestm w Artemidzie nie w Bobianie wiec umowimy sie gdzien na kawe.
 
anikola czytałam na jakimś forum bodajże kafeteria o tym amh, ale to nie tak że bocian tak będzie kwalifikował tylko podobno maja być nowe wytyczne w sprawie nowych kwalifikacji, czyli osoby które dopiero będą podchodzić do całej procedury, z amh 0,5 mają zmienić na 0,7, sądzę że to nie przejdzie ale u nas w Polsce jest wszystko możliwe !!!
milena ja nie miałam klasycznego ivf tylko icsi a jest jeszcze imsi, klasyczne robią jak nie ma problemu z plemnikami tzn ruch i coś jeszcze biorą pod uwagę,
katarina a ty klasyczne będziesz miała ?
 
hej dziewczyny w refundowanym jest tylko IVF i ICSI. Nie ma IMSI w refundowanym.
Milena IVF to na szkiełku plemnik sam zapładnia komórkę jajową a przy ICSI plemnik jest wstrzykiwany do komórki jajowej. tak to najłatwiej wyjaśnić.
 
anula wlasnie niewiem .... moj M ma dobre wyniki nasienia ale ja bym jednak wolała icsi bede sie upierac i ponoc jesli nasienie dobre to przy rzadowce IVF a ja niechce !!!!!!!!
 
Katrina a ja właśnie chciałbym klasyczne bo chciałabym wiedzieć że ten "dobry" plemnik zapłodni komórkę jajową. chciałabym żeby plemnik 'sam' komórkę jajową zapłodnił, a jak "ktoś" mu pomoże to może ten plemnik nie nadawał się do zapłodnienia komórki. Wiem moje rozumowanie pewnie jest dziecinne ale u mnie pewnie będzie ICSI bo mój m ma słabe parametry nasienia. Ja mam tak strasznie dużo dylematów związanych z tym że te komórki zapłodnione nie stają się blastocystami, że wydaje mi się naturalniejszą selekcją to który silniejszy niech wygra. Oczywiście to jest moje zdanie. :-) Katrina nie martw się lekarz i tak zna się na tym najlepiej więc kompletnie zdam się na niego i ty pewnie też.;-)
 
Rea o widzisz a ja mam dylemat tzn obawy co do klasycznego boje się że to się nie uda a jak już wpuszcza to cos z tego będzie a i tak embriolog podejmuje decyzje co i jak w jaki sposób co do blasyocysty tez mam obawy ....niestety program rządowy ma wiele wad.aTy rea bedziesz mieć napewno icsi
 
reklama
Do góry