reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parę słów o nas:)

hey mam na imię agnieszka, jestem 11 miesięcy po ślubie, mam 23 lata, jestemna 3 roku dietetyki na am w warszawie, mieszkamy wraz z mężem w warszawie, to moja pierwsza ciąża. planowaliśmy bobasa zdziałać w listopadzie ale poszło trochę szybciej. termin mam na 8 marca. teraz zaliczyłam 14 tydzień

pozdrawiam
 
reklama
Witam Was! Przedstawię się tutaj, bo dziwnie tak pisać bez kilku słów o sobie. Mam jak łatwo obiliczyć 31 lat. Teraz jestem w 14 tygodniu ciąży. Jedno cudowne dziecko już mam. Jacek ma 5 lat, chodzi już czwarty rok do przedszkola. Mieszkam pod Warszawą, a pracuję w Warszawie i mam nadzieję, że uda mi się popracować do polowy grudnia. Męża nie mam, już jednego miałam :). Nie wiem czy z moim obecnym partnerem się zdecyduję na ślub... Wiem, że On bardzo chce, ale mnie jakoś nie ciągnie... nie czuję tego... Może dlatego, że miłości nie zatrzymamy przez ślub, a nie chciałabym żeby coś się zmieniło, bo jest tak jak zawsze powinno byc. Dobra koniec rozpisywania, bo taka gaduła ze mnie. A moze ktoś ma podobna przeszłość i się ze mną podzieli doświadczeniami.
 
:) Ja mam na imię Magda, za miesiąc "stuknie" mi 24 roczek ;). Niedawno się obroniłam i dzidziuś chcąc nie chcąc został prezentem z okazji uczczenia tytułu inżynierka ;D. Pracuję jako informatyk- wdrożeniowiec, a razem z maluchem znosimy właśnie niedogodności wynikające z przeprowadzki- kupiliśmy sobie niedawno nasze małe, ciasne M-4. Pozdrawiam wszystkie mamusie!
 
Kasiu masz racje-milosci przez slub sie nie zatrzyma. My tez nie mamy slubu,choc jestesmy ze soba juz 15 lat. Pewnie sie w koncu zdecydujemy ale to jeszcze potrwa. Nasz problem to 2 mieszkania,jedno komunalne,ktore trzeba najpierw wykupic zeby nie przepadlo. Tak jest w tej chwili wygodniej z uwagi na podatki i takie tam... Nie bede nudzic.
 
ja też bez slubu, na razie... obydwa brzdace są mojego Igora - ale jakoś nam się nie garnęło, teraz mi się owiadczył plany mamy na maj, ale zobaczymy jak to jeszcze będzie...
nigdy nie chciałam oświadczyn podczas ciaży... po dośiadczeniach mojej rodziny i dzieciaczków w szkole wiem, ze dla dzidzi ślubu brac nie warto... czasem lepiej wychowywać samemu niż w domu w którym jest gniew i problemy.
 
Witam wszystkich mamusiek-obecnych i przyszlych!!
Pisalam juz tu i tam na tym forum,ale dopiero teraz zauwazylam ze jest tu miejsce,gdzie mozna napisac o sobie tak,zeby nie wygladalo to zbyt nieuczciwe i nie skromnie.
Mam na imie Albena.To bulgarskie imie,poniewaz jestem z mieszanego malzenstwa- moj ojciec jest bulgarem,a mama polka,zatem do zeszlego roku mieszkalam w BG.Do Pl mnie sprowadzil moj obecny maz,Bartek,z ktorym poznalam sie w necie,na czacie.Pewnie niektorych zdziwi ten fakt,ze odnalazlam sie z Bartkeim przez net,ale mnie to tez do niedawna dziwilo.jestesmy malzenstwem od 4 wrzesnia zeszlego roku,a teraz z niecierpliwoscia oczekujemy naszego malenstwa.
Z zawodu jestem pielegniarka,pracuje w domu pomocu spolecznej dla osob uposledzonych umyslowo i psychicznie chorych,ale obecnie jestem na zwolnieniu.
Pozdrawiam serdecznie!!!
 
reklama
Do góry