reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parę słów o nas:)

Witam cię Weagma, przede wszystkim jako marcóweczkę (i to z tym samym terminem co ja! :) ), ale też jako koleżankę po fachu, bo ja tez nauczycielka, tyle że polonistka :)
Zaraz dopisuję cię do listy :)
 
reklama
dziekuje Pytia:)ty tez masz takiego lenia, ze nie chce Ci sie isc do pracu?bo ja jakos nie moge sie zebrac, jak sobie pomysle, ze za tydzien juz musze do szkoly isc.
 
Ja ku własnemu zaskoczeniu w tym roku nawet się cieszę, że idę już do pracy. Jakoś mnie znużyły te wakacje, zwłaszcza, że u nas non stop leje.Jedyne co mnie przeraża to wstawanie rano, bo teraz to sypiam, wstyd przyznać, do 10.00... :p Poza tym perspektywa, że za pół roku i tak spadam na macierzyński sprawia, że jakoś mi lżej. Byle do Bożego Narodzenia, a potem już z górki :)
Ale pewnie po tygodniu wariactwa w szkole zmienię zdanie i zatęsknię za wakacjami...
 
oj, pewnie tak..masz racje, najgorzej bedzie sie teraz przestawic na poranne wstawanie. zeby dojechac do szkoly na 8, bede musiala wstac juz ok 6, a pozniej przez caly dzien bede zmeczona, i na nic nie mam sily..ale zobaczymy, w koncu tak jak mowisz, to tylko pol roku:)
 
Ciekawa jestem, jak nam to wyjdzie z macierzyńskim (czy starczy go do wakacji). Ja planuję po feriach (a u nas w tym roku to dwa pierwsze tygodnie lutego) nie wracać już do szkoły, tylko wziąć L-4. Chciałaby, żeby wypadło tak, że macierzyński skończy się tuż przed wakacjami, potem 2 miesiace wolne, a potem chcę jeszcze na I semestr wziąc wychowawczy, żeby do roku być z dzidzią. A tak a propos, robisz teraz jakiś staż?
 
Hej!
Mam na imię Iwona, w lutym skończyłam 30lat, jestem mężatką, niedługo stuknie nam 8 lat "stażowego" małżeństwa ;-) To nasze pierwsze dziecko. :)
Dzidzię zaplanowaliśmy ze straszną dokładnością :) Wszystkie plany udały się - miałam zajść w ciążę na wyprawie rowerowej i zaszłam - to było nasze pierwsze podejście. :)
Jesteśmy z mężem świrusami rowerowymi - od 6 lat każdy urlop spędzaliśmy bardzo aktywnie - cały rok planowaliśmy wyprawę, wyznaczaliśmy cele, potem wyjeżdżaliśmy i 4-5 tygodni jeździliśmy na rowerach po Europie. Mamy w nogach z 9 tysięcy km. :) Nasze ukochane kraje to Austria, Szwajcarii i ALPY!!!!
Nasze dziecko będzie albo kolarzem albo alpinistą - zostało poczęte w Alpach. ;-)

To tyle w ekspresowym skrócie.
Pozdrawiam Was gorąco
Iwona/Osinka
 
osinka :D nie ma jak plany...ja tez zaplanowalam ze zajde w ciaze na urlopie w polsce, no i sie udalo :D przynajmniej dzidzia poczeta w polsce, ;)
 
Moja szwajcarska ;-) Nieźle ją podkarmiłam serami, wspanialymi jogurtami i czekoladami ;-) Przynajmniej nawdychała się świeżego powietrza - teraz biednej smrodzi Huta Katowice ;-( Zapomniałam napisać, że mieszkam w Dąbrowie Górniczej.
 
Nawet nie wiedziałam że taki wątek istnieje i juz duzo o mnie wiecie z innych wątków ale troszkę i tu potworze ;)
Jestem Kasia z moim Grzesiem jestem od ponad 3lat. Mam 19lat i juz niedługo zostanę szczęśliwą mamusią maleństwa
Kończe jeszcze technikum ale mam nadzieje ze sobie poradze POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUŚKI PA :laugh:
 
reklama
Osinka - podziwiam, podziwiam i jeszcze raz podziwiam tę waszą rowerową pasję. Uważam, że to fantastyczne. A z maluszka to może wyrośnie drugi Lance Armstrong... :)
 
Do góry