reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PAPP-A

Betę mialam bardzo wysoką. Paapa w normie. Z racji mojego wieku ryzyka wyszły tragiczne.
Syn zdrowy, zaraz ma rok. Wysoka beta czasem jest przy problemach z tarczycą. Czasem bez ustalonej przyczyng. U mnie spowodowana była niezlośliwą zmianą nowotworową na jajniku, ktorą odkryli lekarze podczas cc.
Dziękuję za informację:).
 
reklama
Betę mialam bardzo wysoką. Paapa w normie. Z racji mojego wieku ryzyka wyszły tragiczne.
Syn zdrowy, zaraz ma rok. Wysoka beta czasem jest przy problemach z tarczycą. Czasem bez ustalonej przyczyng. U mnie spowodowana była niezlośliwą zmianą nowotworową na jajniku, ktorą odkryli lekarze podczas cc.
Dziękuję za informację:).
 
A nie mówilam ze będzie dobrze 💪💪💪 cieszę się że ryzyka wyszly niskie 🥰Na
Na szczęście tak. Ale teraz znowu dopadły mnie spowrotem plamienia/ nawet raz coś w stylu słabszczego okresu i to krew czerwona i co się okazało, że z dzieckiem wszystko dobrze, tylko, niby na razie łożysko nisko bo się tworzy i troszkę zachodzi na szyjkę macicy....doktor mówił, że do 20 tygodnia łożysko powinno się podnieść, ale do tego czasu mogę mieć plamienia, itp. I znowu zastrzyki biorę z progesteronem. co tydzień jakaś atrakcja u mnie....
 
Na szczęście tak. Ale teraz znowu dopadły mnie spowrotem plamienia/ nawet raz coś w stylu słabszczego okresu i to krew czerwona i co się okazało, że z dzieckiem wszystko dobrze, tylko, niby na razie łożysko nisko bo się tworzy i troszkę zachodzi na szyjkę macicy....doktor mówił, że do 20 tygodnia łożysko powinno się podnieść, ale do tego czasu mogę mieć plamienia, itp. I znowu zastrzyki biorę z progesteronem. co tydzień jakaś atrakcja u mnie....
Czasem tak się zdarza 😉
Tez miałam łożysko nisko , nie zachodziło na szyjkę ale delikatnie się z nią stykało .
Oczywiście zakaz seksów czy większego wysiłku obowiązywał mnie przez kilka tygodni na szczęście na ostatniej wizycie w 27 tyg łożysko było już 5 cm od szyjki .
Obyło się bez plamień ale lekarz uczulał ze przy tej przypadłości mogą się pojawić.
Oszczędzaj się , dużo odpoczywaj a będzie git 💪
 
Czasem tak się zdarza 😉
Tez miałam łożysko nisko , nie zachodziło na szyjkę ale delikatnie się z nią stykało .
Oczywiście zakaz seksów czy większego wysiłku obowiązywał mnie przez kilka tygodni na szczęście na ostatniej wizycie w 27 tyg łożysko było już 5 cm od szyjki .
Obyło się bez plamień ale lekarz uczulał ze przy tej przypadłości mogą się pojawić.
Oszczędzaj się , dużo odpoczywaj a będzie git 💪
Tak doktor mówił, że tak się zdarza i nie ma co denerwować się niepotrzebnie, bo jeszcze to się może zmienić. Staram się oszczędzać właśnie. A Tobie dużo czasu do porodu zostało?🙂. Nawet doktor mówił, że czasami są takie sytuacje, że są jakieś plamienia, a nie ma żadnej przyczyny.
 
reklama
Ja miałam 1:32 zD ze wzgledu na wydoką betę i wiek. Syn zdrowy. Za 1:2500 wtedy dalabym się pokroić🙂
Współczuję stresu... u mnie to 1:2500 niektórzy komentowali, że to wysokie ryzyko. Ja nie dopuszczałam do siebie tych myśli, ale jak w kolejnym usg wyszły torbielki w mozgu i kropka w sercu to już ledwo żywa czekałam na wyniki nifty. Córa jest okazem zdrowia, ale ja juz chyba nie zdecyduję się na kolejną ciążę
 
Do góry