reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

A ja zamiast teraz się cieszyć przygotowaniami do urodzin Oliwki - płaczę i jest mi smutno... Wczoraj zmarła moja mam po 8 latach choroby :-:)-:)-:)-:)-( Jest mi źle, bardzo źle........................:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Martynka taaaak bardzo mi przykro!!!!! współczuję....wiem że to okropne przeżycie.....nie wiem czy to pocieszenie ale przeżyłam to samo....moja mama długo walczyła z chorobą w szpitalu aż w końcu :(...trzymaj się Kochana dzielnie...musisz to przetrwać bo masz dla kogo żyć i się uśmiechać....pamiętaj, że nadejdzie znów dzień kiedy wstaniesz z uśmiechem na ustach....musisz tylko poczekać... żal i ból nie minie przez lata, pamięć zostanie ale ty na pewno się z tym pogodzisz....łączę się z Tobą w cierpieniu....od razu mi mina zrzedła :( :( :(
 
Witam i niesmialo pytam - moge do Was dolaczyc? Zarejestrowalam sie jeszcze bedac w ciazy, ale potem jakos omijalam to miejsce, a teraz sobie pomyslalam, ze moze bym sobie z Wami czasem pogadala? :-)
 
WRÓCIŁAM!!!!!
Tłumacze,że mnie nie było bo leżałam w szpitalu psychiatrycznym 4 tyg......Już lepiej choć..Leki nadal więc starania o dzidzie odeszły na razie w sina dal....
 
reklama
Do góry