reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Paplanina

Zuzolinka stratuje od marca do takiego mini przedszkola, byliśmy sie dowiedzieć tam dwa razy i mieliśmy problem żeby z tamtąd wyszła bo była w swoim żywiole, ale tam przyjmuja od 2,5 roku wezmą ją trochę wcześniej ze względu na dobrą adaptację:-)cieszę sie bo wreszcie będzie miała kontakt z rówieśnikami
 
reklama
ja tez mam w planie przyszly rok ale zobaczymy jak sie ulozy:confused:

oj dorotko to masz zaczepisty zamet w domu a chlop jak chory to prawdziwe dziecko sie w nim budzi:-Dzycze duzo cierpliwosci i sily trzymaj sie koffana:tak:
 
Zobaczcue jakie ma śliczne pazurki
Spacerr%20295.jpg
 
Sikoreczko!!!
Sto lat w zdrowiu, szczęściu, pomyśłności.
Spełnienia marzeń tych malutkich i ogromnych
Powodów do dumy z dzieci i własnej satysfakcji!!!
 
A to się jeszcze pochwalę :sorry2: Martynka została wyróżniona w konkursie na okładkę w "Dziecko" - było 5 superfinalistów i 20 wyróżnień i my się załapaliśmy. Jak jej dzisiaj pokazałam zdjęcie w gazecie, to się ucieszyła na swój widok. A jak jej powiedziałam, że wygrała klocki, to zrobiła "łał, brawo brawo" - zupełnie nie wie co to znaczy coś wygrać, a zachowała się jakby doskanale rozumiała co do niej mówię :confused:
 
brawo dla martynki:tak:

Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.wszystkiego naj sikoreczko:-)
 
Sikoreczko najwspanialsze życzenia urodzinowe duzo szczęścia, miłosci, zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz żebyś zawsze była dumna ze swoich pociech. Przesyła Basia z rodzinką:-)
 
reklama
Do góry