reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

palenie w ciąży

PALISZ CZY NIE PALISZ???


  • Wszystkich głosujących
    349
Wiecie co tak naprawdę to wszystko zależy od szczęścia... Moja kumpela całą ciążę paliła, piła alkohol i energetyki które podobno bardzo szkodzą dzidzi. Robiła to nie dlatego, że była wyrodną matką tylko dlatego, że o swojej ciąży dowiedziała się w dniu porodu. I co?? Malutka jest okazem zdrowia :tak: Dawno nie widziałam tak ślicznego i wesołego dziecka :-D Znam przypadki gdzie sie chucha i dmucha i dzieci rodzą się z wadami :-(.
Przepraszam, ale... teraz to mi cycki opadly... Ta kumpela to - przepraszam - normalna psychicznie? W sensie inteligencji i pojmowania swiata. Jak jej sie dziecko w brzuchu ruszalo (zalozmy ze wczesniej nie miala zadnych objawow) to co? Myslala ze ma robaki??:szok:
 
reklama
Klaczek .no co ty ,to niewiesz skad sie biora dzieci....:szok:Bocian przyniosl i dlatego zdrowe ,bo bociany to takie ,bez nalogow ,od czasu do czasu tylko zabka jakas ,papieroskow nie ,nie;-)
 
A wcale ze nie bocian, tylko jakies mewopodobne ptaszydlo - widzialam na kartoniku w jaki oprawiaja w szpitalu fotke ze scanu. O! W bociana to ja juz nie wierze, a to ptaszydlo dawaja w szpitalu to oni chyba wiedza lepiej, c'nie? I to ptaszydlo na specjalnie zdrowe nie wygladalo - takie bardziej teskniace za rozumem raczej...
 
Po prostu nie wiedziała, nie rozumiem skąd to zdziwienie przecież to nie jedyny przypadek w Polsce. Rocznie są ich setki a nawet tysiące i co każda jest upośledzona , bo nie czuje ruchów???:szok:

Śmieszne...
 
inamorate w skali kraju,ba nawet świata takich przypadków kobiet rzekomo nie wiedzących o ciąży jest sporo.
Jednak są to głupie babska,albo bardzo młode które nie umieją lub nie chcą rozumieć i odczytywać własnego ciała.
Oglądam czasami program TLC czy jakoś tak pt ,,Ciąża z zaskoczenia,, , no i tam jest jasno pokazane dlaczego to niby jest z zaskoczenia,a raczej z niewiedzy lub właśnie ignorancji objawów.Była w programie kiedyś tak,że dziewczyna czuła ruchy,ale myślała,że ma gazy czy coś podobnego itd!!!
Jednak w znakomitej większości kobiety o ciąży wiedzą,jednak uparcie z nałogów nie rezygnują,czym narażają siebie i dziecko na tzw skutki uboczne.I tu mogą znowu odezwać się głosy,że a ja paliłam czy piłam itp,a dziecko super zdrowe.Jednak nie biorą pod uwagę,że w późniejszym czasie,nawet w życiu dorosłym dziecka zdrowie może zacząć szwankować właśnie z powodu nałogu matki.
Tak czy inaczej ręce i cycki opadają!!!:no:
 
U mnie tez byla sasiadka ktora brala slub 2 tygodnie przed terminem.Wesele na 5 fajereke , na 200 osob pila tanczyla Bog wie co.Wszyscy mowili ze w ciazy pytali ktory miesiac(MIALA BRZUCH TAKI ZE SZOK!!!) a ona uparcie twierdzila,ze sie klusek najadla.Urodzila dziecko 2 tyg po weselu.Wszyscy w szoku.Podobno Pan mlody nawet nie wiedzial!! a listonozka wiedziala no porazka wielka.A rodzina z tych "lepszych" 5 ksiezy slub dawalo.Wstydu sie najedli ze hohohohoh
 
U mnie tez byla sasiadka ktora brala slub 2 tygodnie przed terminem.Wesele na 5 fajereke , na 200 osob pila tanczyla Bog wie co.Wszyscy mowili ze w ciazy pytali ktory miesiac(MIALA BRZUCH TAKI ZE SZOK!!!) a ona uparcie twierdzila,ze sie klusek najadla.Urodzila dziecko 2 tyg po weselu.Wszyscy w szoku.Podobno Pan mlody nawet nie wiedzial!! a listonozka wiedziala no porazka wielka.A rodzina z tych "lepszych" 5 ksiezy slub dawalo.Wstydu sie najedli ze hohohohoh


haha no niezle :) taka nie świadomosc wynika z tego ze sie nie chce wiedzieć i ignoruje objawy. No ja nie wiek jak mogłabym zignorowac kopniaki mojej córki:-D
 
nie rozumie matek ktore w ciazy pala ,dla mnie to glupie,niepowazne postepowanie. Matka ktora pali w ciazy nie powinna byc matka bo nie jest gotowana dziecko i woli fajki niz dbac o zdrowie wlasnego dziecka!!!
 
Inamorate, o tym wlasnie pisze co zauwazylas. Jak mozna zignorowac ruchy dziecka? Rozumiem, ze niektore kobiety maja w ciazy krwawienia i do 4 miesiecy - ok. Rozumiem, ze pierwsze ruchy dziecka mozna wziac za gazy - w porzadku. Moge pojac, ze rosnacy brzuch mozna zignorowac i wziac za objaw "dobrobytu". Ale wiesz jak rusza sie dziecko przez ostatnie 2 miesiace ciazy, wiec powiedz mi jak mozna zinterpretowac falujacy, skaczacy i "wypinajacy" sie brzuch? Ze co? Ze alien sie wylega jak w "Obcym"?;-)
 
reklama
Do góry