reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Palenie przed ciążą

znaczy ja go po 18 kładę a zaśnie różnie, ale do 19.30 max już śpi 😅 wczoraj spał np. O 18. Dzisiaj cały dzień nie spał więc padnie pewnie o 18 😅
No i wstaje o 7 😆
Mega ci dlugo śpi. Moj ma drzemki w dzień dwie. Także potrafi spac w dzien łącznie do 4 godzin. I w nocy raptem 8 godzin. A ze zasypia o 21 to o 5 pobudka
 
reklama
Patrz, a od wczoraj robisz tu aferę jak fanatyczka w cukrowym szale.
Moze prowadź swoją wojne z tymi obrzydliwymi palaczami na jakimś swoim wątku, a nie tu gdzie dziewczyna szuka porad🤡
I tak jest bliżej tematu wątku niż x stron o traumach DDA i jedzeniu czipsów. Człowiek o elementarnej empatii nie chucha nikomu dymem w twarz w miejscu publicznym. A dziecku to już w ogóle.
 
I tak jest bliżej tematu wątku niż x stron o traumach DDA i jedzeniu czipsów. Człowiek o elementarnej empatii nie chucha nikomu dymem w twarz w miejscu publicznym. A dziecku to już w ogóle.
to nie trzeba sie nadstawiać twarzą do dmuchającego a no i można zwrócić komuś grzecznie uwagę, proste.
 
to nie trzeba sie nadstawiać twarzą do dmuchającego a no i można zwrócić komuś grzecznie uwagę, proste.
Ja mówię o tej konkretnej sytuacji, którą opisywał post, czyli palaczach stojących przed samym wejściem do sklepu. Ciężko się "nie nadstawiać", można co najwyżej wstrzymać oddech. Dziewczyna pożaliła się na to na forum i została przez Was wyśmiana, więc już widzę, jak by się skończyło to "zwracanie uwagi" w realu.
 
Mega ci dlugo śpi. Moj ma drzemki w dzień dwie. Także potrafi spac w dzien łącznie do 4 godzin. I w nocy raptem 8 godzin. A ze zasypia o 21 to o 5 pobudka
No mój już śpi :D ale pewnie na mleczko o 22 się obudzi więc będę musiała go nakarmić. Bo się przebudza na mleko że 2 razy w nocy ale śpi dalej więc faktycznie długo śpi 😅
 
Ja mówię o tej konkretnej sytuacji, którą opisywał post, czyli palaczach stojących przed samym wejściem do sklepu. Ciężko się "nie nadstawiać", można co najwyżej wstrzymać oddech. Dziewczyna pożaliła się na to na forum i została przez Was wyśmiana, więc już widzę, jak by się skończyło to "zwracanie uwagi" w realu.

Wyśmiana? Nie zauważyłam by ktosja wyśmiał.
 
reklama
Do góry