reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ostatnia edycja:
reklama
no to nadalka - gorące gratulacje i klepię po ramieniu, że dałaś radę i przytulam z całej siły. Przekazuje trochę swojej dzisiejszej energii, żebyś szybko wróciła do siebie.
 
Nadalka, gratuluje jeszcze raz!!:-D
ja bylam dzis na usg, mała lezy nadal pupcia w dół.. w poniedziałek szpital, we wtorek cc.. nie moge uwierzyc ze to juz:eek:
 
Dlatego cc, że nie zeszła główką w dół?? Ja tez nie zeszłam i mamę kroili hehe:D

Jak po burzy?? Boję się czasem czy Zuzia nie wystraszy się burzy;p
 
Gratulacje dla Nadalki ;)

też już bym chciała móc wycałować te małe Jasiowe stópki i rączki :p

a u nas burzy nie było chyba...bynajmniej ja o tym nic nie wiem :D, choć dziś jakoś tak pochmurnie i deszczowo na dworze.
 
Dlatego cc, że nie zeszła główką w dół?? Ja tez nie zeszłam i mamę kroili hehe:D

Jak po burzy?? Boję się czasem czy Zuzia nie wystraszy się burzy;p
tak dlatego:) te niektóre dzieci juz od samego porzątku uparte i na swoim postawią no:rofl2:u mnie burzy nie było..mi się wydaje że dzieciaczki sie nie boja w brzuszkach do czasu az my sie nie boimy. Jak u mnie wiercili to mała zaczeła skakac, a jak połozyłam reke na brzuchu i do niej pogadałam to sie uspokoiła:)
 
reklama
Gratulacje dla nadalki!Spokojnie, wenflon w glowce to nic strasznego, po prostu najlatwiej sie wkluc w zylki na glowce. Jest dobrze, a bedzie jeszcze lepiej. Fajna dziewczynka z Igusi!
Emnaai, Ty nastepna? To niezly wysyp sie kroi. Uparciucha masz.;-)
 
Do góry