reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Załączniki

  • Iga Nadalki.jpg
    Iga Nadalki.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 79
reklama
gratuluję nowonarodzonych dzidziusiów! :)
podczytuje was od dłużeszgo czasu, ale jakoś nie miałam okazji nic napisać. jestem w trzecim miesiącu, właściwie już prawie 4 :) schudłam 7 kg, co mnie baaardzo cieszy bo jestem "wielorybem":) jak patrzę na Wasze zdjęcia, to nie wiem co robicie na tym wątku? :) w nd mam usg, gdzie będziemy badać przezierność. ale mam do Was pytanie: kiedy zaczęły Wam rosnąć brzuszki? wiem,że już o tym pisałyście, ale chodzi mi konkretnie o osoby podobnej postury, jeśli takie są - wzrost 165 cm, waga duuuża,ale już nie trzycyfrowa od 2 kilogramów ;) bo ja zaczynam widzieć już jakieś zmiany,a szczególnie po spodniach popołudniu...ledwo je zapinam, oczywiście brzuszek nie robi się póki co okrągły jak w ciąży - jeśli w ogóle się taki zrobi...
 
gratuluję nowonarodzonych dzidziusiów! :)
podczytuje was od dłużeszgo czasu, ale jakoś nie miałam okazji nic napisać. jestem w trzecim miesiącu, właściwie już prawie 4 :) schudłam 7 kg, co mnie baaardzo cieszy bo jestem "wielorybem":) jak patrzę na Wasze zdjęcia, to nie wiem co robicie na tym wątku? :) w nd mam usg, gdzie będziemy badać przezierność. ale mam do Was pytanie: kiedy zaczęły Wam rosnąć brzuszki? wiem,że już o tym pisałyście, ale chodzi mi konkretnie o osoby podobnej postury, jeśli takie są - wzrost 165 cm, waga duuuża,ale już nie trzycyfrowa od 2 kilogramów ;) bo ja zaczynam widzieć już jakieś zmiany,a szczególnie po spodniach popołudniu...ledwo je zapinam, oczywiście brzuszek nie robi się póki co okrągły jak w ciąży - jeśli w ogóle się taki zrobi...

Ja w tej chwili mam 97 kg, zaczęłam z wagą 88 kg, więc to już jest otyłość;) Mi brzuszek zaczął rosnąc ok. 4 miesiąca:)
Marta, a może jakiś suwaczek wstawisz?? Nie wiem dlaczego, ale ja lubię suwaczki i posty, które mają suwaczki, tak jakoś weselej jest jak jest kolorowo:D
 
nadalka igusia jest prześliczna,zakochalam sie :rofl2: a jakie ma fajne włoski:-D

ainhoa mamuśko:-D co tam slychac, bylam w poniedzialoek u gina, wszystko ok, slyszalam serduszko:-D

21 i 23 lipca mam wesele a 23 ide do gina i bede miala usg:-D

a ty jaktam jak sie czujesz ?? jaktam zuzieńka?


moze znowu ktoś powrzuca zdj brzusiów:rofl2:
 
ainhoa na jedej ze stron laska pisala --



sprzedam zestaw dla dziewczynki - niektóre rzeczy nowe takich firm jak H&M, Coccdrillo, disney, cubus, in extenso itp.
W danej wyprawce są również: śpiworek - nie używany 0-6 msc kupiony w smyku, kombinezon 56 cm używany okolo 5 razy kupiony w cubusie, rożek z usztywnieniem gryka- kokos kupiony w smyku - używany sporadycznie, zamknięta herbatka laktacyjna firmy hipp, 2 butelki avent, smoczki tommy tippi 0-3 msc- zamknięte opakowanie.
Cena do małej negocjacji.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt - zdjęcia wyślę na maila.
Ilość sztuk rzeczy w zestawie - 54. wychodzi mniej niż 4 zł za sztukę!!!!


Cena 200 zł
adres mail : nalka@vp.pl
 
choć nie jestem jeszcze idealną forumowiczką wątku bo bez fasolki w brzuchu (jeszcze....) to witam się marta87 :-)

madzialenka1988 fajna informacja jak dla ainhoa - mam nadzieje, ze jak ja będę pod koniec ciąży to też jakieś fajne ogłoszenia się pojawią - poza tym hmm... ja najwcześniej urodzę za 9 miesięcy więc bardzo chętnie od Was coś odkupie :tak::tak:;-):-)

IGA jest prześliczna - gratuluje cudnej córy :-)
 
Hej madzia;) Myślałam o zdjęciu brzuszka i pewnie zrobię jak przyjedzie mój i pojedziemy na działkę, bo mam nowa bluzkę ciążową i chce, żebyście się tez pośmiały trochę hehe;)

Zuzia dobrze, kopie, przewraca się, rozpycha i często ma czkawkę...;D

Co do ciuszków, w tej chwili nie kupuję już nic w dużych partiach, jedynie przeglądam ciuszki użytkownika allegro jovanczica, bo u niej, mogę sobie wybrać co chcę i zapłacić po paru tygodniach, bo ona co chwilę coś wystawia na licytację, więc jak mi się coś bardzo podoba to licytuje i jak mi się uzbiera kilka ciuszków to płace za jednym razem z jedną przesyłką. Już raz u niej zamawiałam i jestem zadowolona. A ciuchów mam już od groma:] Ja być może sama bym coś tam jeszcze dokupiła, ale mój i moja mama mówią, że już nie mam kupować ciuszków... Komoda jest już zapchana doszczętnie ciuszkami - brakuje mi tylko bielizny w postaci bodziaków i śpioszków:)

marta, chciałabyś chłopca?;> Skąd jesteś??

dzewelajna, ja z Wami wejdę do wc, żeby odczytać wynik testu;p
 
Ostatnia edycja:
a ja bede odwas odkupywac hahahaha

cośtam jzu mam ,,coś'' szafka mi sie nei zamyka hahaha

musze kupic duza szafe i komode do sypialni bo tam bedzie dzidzia spiochala do pewnego czasu.

a na komodzie bede chciala zrobic sobie przewijak i takie tam podreczne duperele. matko ja mam niedlugo ślub a boje si ejak cholercia:angry:
 
reklama
Mi brakuje bodziaków z długim rękawem do szpitala i śpioszków na to i oczywiście żadnych akcesorii nie mam, kocyka, łóżeczka, pościeli itd...
 
Do góry