reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
a ja się już zarzekam że następna ciążę zaczynam z wagą max65kg i będę rodzić styczeń-luty tak ewentualnie do maja:) haha marzycielka:-D
 
hejka umnei ok upalu do d*** :/ leje sie zemnie jak z cebra i niema nawet czym oddychac.

wczoraj bylam u lekarza i wszystko ok.

kolejne badanko morfologia i mocz.

termin kolejnej wizyty 23lipiec hahaha a 21 lipca mam ślub ale jaja hahahaha

od poczatku ciazy przytylam 5kg to cyba jeszcze nie az tak żle?

aa i slyszalam bicie serduszka wczoraj:-D

zajebiste uczucie:tak:
 
też się nad tym ostatnio zastanawiałam. wiem już skąd określenie "CIĄŻA" :eek:

Poniekad prawidlowe skojarzenie. Podobnie jak okreslenie "ciezarna".:-D
Emnaai, a potem zrobisz tak jak ja - magazynek po poprzedniej ciazy zostal, a drugie odpalone.:-D Ale ten termin na styczen/luty to nieglupi pomysl, nieglupi...:tak:
Madzialenka, no nie ze super? Dla mnie zajefajne bylo patrzenie jak sie maly na scanie wierci, kreci i rozrabia. To bylo niesamowite. A wieczorkiem na lozko, detektor i namierzanie U-boota... I takie szybkie , zaraz cichnace puk,puk,puk,puk... Cudowne. Nie czulam ruchu malego, a wiedzialam ze sie przemieszcza.
 
nadalka, kciuki zaciśnięte, wszystko będzie dobrze, dawaj znaki jak tylko będziesz mogła! czekamy na wieście :)

a gdzie się podziały nasze świeże mamusie?
december?
wikasik?

macierzyństwo wciąga :)
 
reklama
Do góry