reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Dziewczyny, czy ja naprawdę mogę brać tą nospe bez konsultacji lekarzem, którego jeszcze nie mam? Nie dość, że mnie brzuch boli to jeszcze czuję że jest taki wzdęty i twardy. To normalny objaw?
 
Cześć dziewczyny [emoji846]
Ja też jestem wagi ciężkiej - obecnie 118 kg...20 tydzien ciąży. Startowałam ze 108 kg i myślałam, że nie przytyję [emoji13] złudne nadzieje...mam wrażenie, ze tyję od powietrza. Ale tygodniowe wahania wagi mam nawet 2-3 kg więc od razu rzuca się w oczy, że głównie woda...

Póki co ciąża wzorcowa - brak cukrzycy, ciśnienie idealne (mierzę bo w poprzednich ciążach miałam nadciśnienie indukowane ciążą).
Jedyny problem to za wysokie jak na ciążę tsh - biorę Letrox 75.

Gratuluję dziewczynom, które mają pod serduchem swoje cudy pandemiczne (tak mówię na moje maleństwo) i trzymam kciuki za starające się [emoji3059]
 
Ja już po wizycie u lekarza, wszystko gra poza cukrzycą ciążowa która bardzo szybko się do mnie przyplątała (8tc) 🤦‍♀️ z racji swojej wagi, profilaktycznie od dzisiaj mam brać acard 75 żeby uniknąć stanu przedrzucawkowego. Mialyscie takie doświadczenia w swoich ciałach, że z racji otyłości przyplątał wam się właśnie stan przedrzucawkowy?
 
Cześć dzwiewczyny, przepraszam że się nie oddzywałam ,ale nie miałam głowy u mnie lipa beta <1,2 , no inaczej myślałam że będzie trudno
 
Ja już po wizycie u lekarza, wszystko gra poza cukrzycą ciążowa która bardzo szybko się do mnie przyplątała (8tc) 🤦‍♀️ z racji swojej wagi, profilaktycznie od dzisiaj mam brać acard 75 żeby uniknąć stanu przedrzucawkowego. Mialyscie takie doświadczenia w swoich ciałach, że z racji otyłości przyplątał wam się właśnie stan przedrzucawkowy?
No szybko się ta cukrzyca pojawiła ,ale dasz radę ,ja miałam cukier też podwyrzszony ,ale u mnie obyło sue bez insuliny tylko dieta z niskim ig ,za to miałam wysokie ciśnienie dość szybko i brałam Dopegyt i trochę pomugł potem już w 35 tc pojawiło się białko w moczu i młodą urodziłam 35t6d
 
reklama
A ja postaniwiłam trochę zadbać o siebie muszę chociaż z 10kg spaść może wtedy coś ruszy ,jest mi smutno mega ,ale też dostałam takiego kopa motywacyjnego
 
Do góry