reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
127kg. Do 12 tyg nie przytyłam nic a potem pomału szło.
Mimo takiej wagi to normalnie czuje synka. Łożysko mam u góry to też pomaga
To cieszę się, że jest wszystko u Ciebie dobrze :) Już wiesz, że synek? U mnie ponoć też :D U mnie to jeszcze zbyt wcześnie, ale pani doktor już COŚ zauważyła ;-D
 
To teraz ja pozwolę się trochę nieśmiało wygadać. Cześć wszystkim [emoji4]
U nas 13tc. Narazie ok. 3kg na plus ale bardzo się boję dużego wzrostu wagi. Wyjściowa 91kg. Zastanawiam się też za chwilę gdzie kupię takie duże rozmiarów ciuszki ciążowe. Może coś podpowiecie drogie kobietki?
Stosujecie jakieś specjalne "diety/żywienie"?
Pozdrawiam was serdecznie, wszystkiego dobrego
 
Słuchajcie... czy miałyście kiedyś taki problem... Chyba od około tygodnia odczuwam bóle w pośladkach. Jak np wstaję po trochę dłużym czasie kiedy siedzę to kuleje nawet przez chwilę aż tego nie rozejdę i odczuwam taki kłujący ból w dole pośladków promieniujący z tyłu na uda. Głównie z prawej strony.
Myślicie, że to z powodu dużej wagi? :(
 
Słuchajcie... czy miałyście kiedyś taki problem... Chyba od około tygodnia odczuwam bóle w pośladkach. Jak np wstaję po trochę dłużym czasie kiedy siedzę to kuleje nawet przez chwilę aż tego nie rozejdę i odczuwam taki kłujący ból w dole pośladków promieniujący z tyłu na uda. Głównie z prawej strony.
Myślicie, że to z powodu dużej wagi? :(
Jesteś w ciąży? Jak tak to pewnie spojenie. Powiedz lekarzowi. Ja byłam u fizjo i mam spejcalne ćwiczenia
 
reklama
Do góry