reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Cześć Dziewczyny :)
Jestem tu nowa. No i jestem w ciąży :)
Zaczął się 12 tydzień. No ale niestety waga 107kg... Póki co taka jest od początku ciąży i nie wzrasta. Przytłacza mnie to. Chociaż czuję się dobrze. Z maleństwen też jest wszystko ok.
Zawsze byłam duża. Raz tylko udało mi się schudnąć prawie 18 kg pod okiem dietetyka, ale po kilku latach wróciłam do swojej wagi sprzed odchudzania i to z nawiązką 10 kg... I tak zostało do teraz.
We wtorek mam USG prenatalne. Stresuję się tymi badaniami, ale mimo wszystko wierzę, że będzie ok.
 
Tak ja się boję że mi powie najpierw kobieto schudnij z 20kg a nie się o ciąże starasz i wogule że mnie zrypie że taka gruba a o ciąży myśli
 
Cześć Dziewczyny :)
Jestem tu nowa. No i jestem w ciąży :)
Zaczął się 12 tydzień. No ale niestety waga 107kg... Póki co taka jest od początku ciąży i nie wzrasta. Przytłacza mnie to. Chociaż czuję się dobrze. Z maleństwen też jest wszystko ok.
Zawsze byłam duża. Raz tylko udało mi się schudnąć prawie 18 kg pod okiem dietetyka, ale po kilku latach wróciłam do swojej wagi sprzed odchudzania i to z nawiązką 10 kg... I tak zostało do teraz.
We wtorek mam USG prenatalne. Stresuję się tymi badaniami, ale mimo wszystko wierzę, że będzie ok.
Cześć fajnie że jesteś, dużo zdrówka dla was, dobrze że waga stoi w miejscu dzidziuś i tak napewno ma z czego czerpać porzywienie, daj koniecznie znać jak po badaniach. A to twoje pierwsze dziecko??? Czy kolejne.
 
Co do wagi to ja już byłam 3 razy z fajnym wynikiem w swoim życiu tak62-63kg, no i było i się skończyło
 
Cześć fajnie że jesteś, dużo zdrówka dla was, dobrze że waga stoi w miejscu dzidziuś i tak napewno ma z czego czerpać porzywienie, daj koniecznie znać jak po badaniach. A to twoje pierwsze dziecko??? Czy kolejne.
Dzięki za miłe słowa :) Tak. To moja pierwsza ciąża. Mam 36 lat.
 
Czy któraś z Was też jest obecnie w ciąży? Jeśli tak to jak sobie radzicie? Waga stoi czy wzrasta?
 
reklama
Co do wagi to ja już byłam 3 razy z fajnym wynikiem w swoim życiu tak62-63kg, no i było i się skończyło
To jest właśnie przykre i strasznie demotywujące. Człowiek nie umowie znaleźć w sobie siły, żeby ponownie podjąć ten trud bojąc się, że po tym wszystkim waga znów wróci... Przynajmniej ja tak mam.
 
Do góry