reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dzięki wam za słowa wsparcia. U nas dzisiaj kiepskie nastroje i nie wiem czy szybko się zmienią... Czuję się jak najgorsza matka na świecie. Nie umiałam ochronić mojego maleństwa przed takimi doświadczeniami. Mieliśmy się za jakiś niedługi czas starać o drugie dziecko, ale teraz panicznie się tego boję. Nie chcę fundować kolejnemu maleństwu takich wrażeń...
Nie mów tak! Jesteś najlepszą mamą na świecie! To nie Twoja wina, robiłaś co mogłaś, ktoś inny zawalił. Wiem, że jest Ci ciężko, ale Tosia nie będzie tego nawet pamiętać. A o drugie staraj się jak najbardziej. Takie historie nie powtarzają się. I nie myśl tak. Jest wiele strasznych i okropnych rzeczy, które mogą się przytrafić naszym dzieciom i nie jesteśmy w stanie ochronić ich przed wszystkim. Na szczęście większość rzeczy, o które się martwimy nigdy się nie zdarzy. Myśl pozytywnie, nie przyciągaj złej energii. Będę trzymać za Was kciuki :*
 
reklama
Paula, daj spokój, to nie Twoja wina. To lekarze nawalili. Dlaczego Ciebie to będzie kiedyś okropne wspomnienie, ale Tosia nie będzie nic z tego pamiętać. Najpierw niech Mała wydobrzeje, a potem na spokojnie pomyślicie o innym dziecku [emoji8]

Dziewczyny, skąd może się brać ból w pachwinie? Oczywiście internet mnie nastraszył, ale może Wy macie jakieś doświadczenia. Od kilku tygodni raz na kilka dni łapie mnie ból w pachwinie, czasem tylko ukłucie a czasem naprawdę mocny, tak, że się krzywię. Poza tym odebrałam cytologię, mam drugą grupę i "niespecyficzną grupę bakteryjną". I nie wiem czy iść do lekarza czy wystarczy jakiś specyfik z apteki... Generalnie mam mega bóle brzucha jak na okres i ból piersi się utrzymuje. Chyba się zapowiada 2-tygodniowy PMS [emoji849]
 
Paula, daj spokój, to nie Twoja wina. To lekarze nawalili. Dlaczego Ciebie to będzie kiedyś okropne wspomnienie, ale Tosia nie będzie nic z tego pamiętać. Najpierw niech Mała wydobrzeje, a potem na spokojnie pomyślicie o innym dziecku [emoji8]

Dziewczyny, skąd może się brać ból w pachwinie? Oczywiście internet mnie nastraszył, ale może Wy macie jakieś doświadczenia. Od kilku tygodni raz na kilka dni łapie mnie ból w pachwinie, czasem tylko ukłucie a czasem naprawdę mocny, tak, że się krzywię. Poza tym odebrałam cytologię, mam drugą grupę i "niespecyficzną grupę bakteryjną". I nie wiem czy iść do lekarza czy wystarczy jakiś specyfik z apteki... Generalnie mam mega bóle brzucha jak na okres i ból piersi się utrzymuje. Chyba się zapowiada 2-tygodniowy PMS [emoji849]
Pachwiny bolaly mnie w ciazy ;)
 
Paula, nie daj sobie tak myśleć, że jesteś złą matką. Dziewczyny dobrze Ci tu mówią. To lekarze zawiedli, nie wy. Wy nie macie wykształcenia medycznego, ortopedycznego. Zdaliście się na lekarzy...
 
Paula, daj spokój, to nie Twoja wina. To lekarze nawalili. Dlaczego Ciebie to będzie kiedyś okropne wspomnienie, ale Tosia nie będzie nic z tego pamiętać. Najpierw niech Mała wydobrzeje, a potem na spokojnie pomyślicie o innym dziecku [emoji8]

Dziewczyny, skąd może się brać ból w pachwinie? Oczywiście internet mnie nastraszył, ale może Wy macie jakieś doświadczenia. Od kilku tygodni raz na kilka dni łapie mnie ból w pachwinie, czasem tylko ukłucie a czasem naprawdę mocny, tak, że się krzywię. Poza tym odebrałam cytologię, mam drugą grupę i "niespecyficzną grupę bakteryjną". I nie wiem czy iść do lekarza czy wystarczy jakiś specyfik z apteki... Generalnie mam mega bóle brzucha jak na okres i ból piersi się utrzymuje. Chyba się zapowiada 2-tygodniowy PMS [emoji849]
Ja bym poszla do lekarza, moze ta niespecyficzna grupa to nic takiego, ale lepiej brac cos co lekarz poleca. Tymbardziej , ze jestescie w trakcie staran :*
 
Na razie zapytałam mojej siostry farmaceutki, czekam na odpowiedź.

Ta pachwina to mi dokucza już sprzed owu, więc nie łączę jej z ciążą [emoji849] oczekująca jak się czujesz? U mnie PMS pełną gębą
 
Na razie zapytałam mojej siostry farmaceutki, czekam na odpowiedź.

Ta pachwina to mi dokucza już sprzed owu, więc nie łączę jej z ciążą [emoji849] oczekująca jak się czujesz? U mnie PMS pełną gębą
A u mnie spiaco... wczoraj prawie caly dzien przespalam... dzis tez. Wzielam sie wczoraj za sprzatanie mieszkania i nadal sprzatam. Co jakis czas musze sie położyć, bo mam wrazenie, ze zasne na stojaco ;p dobrze, ze domu nie mam, bo ja 70m sprzatam dwa dni to dom bym tydzien sprzatala :D
Brzuch nadal boli.
Badalam wczoraj i dzis progesteron jeszcze jutro jade, ale wczoraj byl 11.94 dzis 11.74. Takze nie sadze, zeby byl dobry na jakakolwiek ciaze ;p ale mimo to jutro tez pojade bo chce wiedziec czy ten bol brzucha to nie jakas niedomoga czy cos. Wczoraj mialam delikatne kropki na wkladce, ale ciemno brazowe. Takze u mnie generalnie z samopoczuciem do du.. i znowu chce mi sie spac ;p
Ten cykl to raczej na strate juz idzie. @mam miec 22 takze zobaczymy
Zawsze masz tak dlugo Pms? Moze to objawy ciazy ;)
 
reklama
Do góry