reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zuza, chociaż wszystko na raz załatwisz i już! :) super pomysł, jedna impreza A wszystkie dzieciaki poświęcone :D

Niestety jak sie stara o dzieciaka to wlasnie tak to wygląda. Czy tego chcesz czy nie... Zawsze gdzies z tylu siedzą rady, że nogi do gory, że na brzuchu sie po polozyc itp. + no ze dzis i pojutrze trzeba. Myślę, że Twój partner nie będzie miał NIC przeciwko i mógłby tak nawet caly miesiac :D
 
reklama
No ja właśnie nie mogę się oprzeć wrażeniu, że właśnie mamy tylko funkcje rozpłodowe. M. niby się na wszystko zgadza, ale od kiedy się staramy pierwszy raz się zdarzały np problemy z erekcją. Rzadko bo rzadko ale przed staraniami to się w życiu nie zdarzało. Więc ja się potem boję naciskać żeby nie było gorzej. Generalnie kochamy się, a raczej staramy co 2 dni przed 2 tygodnie na cyklu więc jest to seks zaplanowany [emoji849] inna sprawą jest taka, że obydwoje dużo pracujemy, więc przed staraniami wystarczalo nam 1 lub 2 w tygodniu, bo po prostu nie mieliśmy siły. A teraz trzeba [emoji23]
No i cos w tym jest... my niby zajęci pol dnia i nocy skladalismy meble, ale ja gdzies w glowie wiedzialam, ze !trzeba! Znalezc na to sily... maz jakos tak na luzno podchodzi, ale mysle, ze to tylko dlatego, ze to dopiero poczatek.
 
Co myślicie?
20181004_125251.jpg
 

Załączniki

  • 20181004_125251.jpg
    20181004_125251.jpg
    50,5 KB · Wyświetleń: 472
No ja właśnie nie mogę się oprzeć wrażeniu, że właśnie mamy tylko funkcje rozpłodowe. M. niby się na wszystko zgadza, ale od kiedy się staramy pierwszy raz się zdarzały np problemy z erekcją. Rzadko bo rzadko ale przed staraniami to się w życiu nie zdarzało. Więc ja się potem boję naciskać żeby nie było gorzej. Generalnie kochamy się, a raczej staramy co 2 dni przed 2 tygodnie na cyklu więc jest to seks zaplanowany [emoji849] inna sprawą jest taka, że obydwoje dużo pracujemy, więc przed staraniami wystarczalo nam 1 lub 2 w tygodniu, bo po prostu nie mieliśmy siły. A teraz trzeba [emoji23]
Nasza "naturalna" częstotliwość też jest taka jak u Was [emoji6] a nie chcesz ewentualnie popróbować z samym monitoringiem USG u gina? Wtedy byś wiedziała bardziej konkretnie, kiedy zapowiada się owulacja, wtedy moglibyście się "przycisnąć", a potem już wedle chęci i potrzeb, bez przymusu [emoji846]
Moim zdaniem wyniki w górnej normie, ale w normie [emoji6] na czczo u Ciebie dziwna wartości maks podana, u mnie 100 zawsze jest [emoji33]
 
Dzieki za odp. Colorado a masz gdzies swoje wyniki zeby sprawdzic normy? Wszedzie sa inne...
Ka i Oczekujaca powodzenia! Mocno trzymam za Was kciuki :* Owocnych starań :*
 
Zuza, u mnie nie było podanych dla kobiet w ciąży... Ale endokrynolog i ginek zawsze mówili mi, że w ciąży też 100 na czczo jest normą. Poszukam wyników dla porównania i wrzucę :-*

Najśmieszniejsze jest to, że pamiętam na sierpniówkach było x wersji norm cukru z krzywej cukrowej dla ciężarnych [emoji15] co lekarz to normy :/

Ciasteczkowy potwór [emoji7]

My dziś też zaliczyliśmy godzinny spacer. Ja nie wiem jak, ale Bruno zawsze wie, jak jesteśmy 2 minuty od domu, wtedy jest pobudka i wrzask na całe osiedle, bo głodny [emoji1] i on to wie niezależnie od tego, czy spacer trwa 20 minut czy godzinę [emoji23]
 
reklama
Dzieki Colorado :) To moze cos w powietrzu wyczuwa ;)
Na 16.30 jade na wizyte. Dziś bez męża także pewnie sie nasłucham :( Przy mężu złego slowa o mojej wadze nie powie a jak jestem sama to sobie używa :(
 
Do góry