reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Colorado a skąd jesteś ze leczysz się w Katowicach? Bo ja właśnie z Katowic :D
Nic nie jest w stanie wytłumaczyć braku szacunku i upokarzania drugiego człowieka. To nieetyczne i nie zgodne z prawem.

Nie chcemy znac płci bobasa. Chcemy Kinder niespodziankę [emoji14]
Zaszalelismy wczoraj w Aldim i nakupowalismy małemu super drewniane zabawki. Tym to tak sie bawi, że masakra! A pchacz dopiero poskladamy chyba po wakacjach [emoji14] Zobacz załącznik 900149
Słyszałam że dzieci uwielbiają ta zabawkę z młotkiem [emoji3]
Podziwiam że nie chcecie znać płci. Chyba bym zeswirowala z tej niewiedzy hehe
 
reklama
Zagadka dnia - gdzie jest Bruno? [emoji23][emoji23][emoji23]
IMG_20180921_113404.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180921_113404.jpg
    IMG_20180921_113404.jpg
    68,5 KB · Wyświetleń: 542
Colorado mały ogląda kontrasty? :) widzę ze macie leżaczek Tiny Love, jesteście zadowoleni?
Madagos moj Kuba miał taką przebijankę z Ikei i też uwelbiał, dzięki za przypomnienie, trzeba kupić :)
Jestem po badaniu. "Wszystko wyglada dobrze, na tyle na ile mogłem sprawdzić przy TYCH WARUNKACH"...Lekarz nie był chamski ale niezbyt miły. Mówił teksty typu"gruba warstwa izolacyjna", "kiedy sie Pani doprowadziła do tego stanu" itp... Czułam się niekomfortowo. Powiedział też że przez nadmiar tkanki tłuszczowej nie widać przepływów czy są prawidłowe. Ale przezierność karku ok, kość nosowa, kręgosłup, serduszko biło cudownie miarowo [emoji173]
received_2248585421838088.jpeg
 

Załączniki

  • received_2248585421838088.jpeg
    received_2248585421838088.jpeg
    75,2 KB · Wyświetleń: 488
Colorado mały ogląda kontrasty? :) widzę ze macie leżaczek Tiny Love, jesteście zadowoleni?
Madagos moj Kuba miał taką przebijankę z Ikei i też uwelbiał, dzięki za przypomnienie, trzeba kupić :)
Jestem po badaniu. "Wszystko wyglada dobrze, na tyle na ile mogłem sprawdzić przy TYCH WARUNKACH"...Lekarz nie był chamski ale niezbyt miły. Mówił teksty typu"gruba warstwa izolacyjna", "kiedy sie Pani doprowadziła do tego stanu" itp... Czułam się niekomfortowo. Powiedział też że przez nadmiar tkanki tłuszczowej nie widać przepływów czy są prawidłowe. Ale przezierność karku ok, kość nosowa, kręgosłup, serduszko biło cudownie miarowo [emoji173] Zobacz załącznik 900348
Zuza, cieszę się, że wszystko dobrze, ale te komentarze, ja pier.... . Chodziłaś już do tego lekarza?
 
Zuza wspólczuje:( Ale najwazniejsze, ze z bobasem wszystko dobrze.A Ty poznałaś płec?
Przebijanka też u nas jest na topie.

Colorado ale sie ukrył:)

Udanego urlopu Madagos:)

U nas dziś tez jeszcze piekna pogoda, podobno ostatni dzień.
 
reklama
Zuza, co za lekarz :( jakby takie teksty miały cokolwiek pomóc w badaniu ... Ale dobrze, że wszystko w porządku [emoji8] a to jest najważniejsze. A mąż był przy badaniu?

Tak, Bruno ogląda kontrasty i bardzo lubi je [emoji4] dobrze widzisz, to Tiny love, jest super :) gorąco polecam [emoji4] my na allegro w super cenie kupiliśmy :)

Kattaya, ponoć po paru dniach paskudnych ma przyjść piękna jesień [emoji7]

Była u nas dziś ostatni raz położna, Bruno w tydzień przybrał 400g i waży już 4,4 kg [emoji4]

W tym samym czasie była u nas jeszcze teściowa, która odkrywczo stwierdziła , że wyglądam na zmęczoną (nie może być [emoji33]), jak karmiłam Bruna, to stwierdziła, że chyba nic nie mam w cycu, bo się wyrywał i płakał, a prawda taka, że był rozdrażniony, jak poszłam w ustronne miejce to od razu wziął się za porządne jedzenie ... jak ja się cieszę, że mam wywalone na takie opinie i wiem swoje [emoji23][emoji23][emoji23] na dodatek przy położnej wyrażała swoje oburzenie, że jak to szczepionki 6w2, to nie zdrowe tyle na raz, że to takie malutkie dziecko i nie powinno tyle szczepionek na raz dostawać no i oczywiście opowieści jak to 30 lat temu macierzyństwo było trudne, za wszystkim w kolejkach trzeba było stać, a dziś to tak cudownie łatwo ze wszystkim [emoji23][emoji23]

A dziecko po "opiece" teściowej miałam tak rozdrażnione, że cały czas płakało, nie mogło zasnąć, godzinę go przywracam do spokoju [emoji20]
 
Do góry