reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Jeśli pytasz o moją mgr to udalo mi się napisać i obronić w marcu tego roku juz:D Ale dyplomu do tej pory nie odebrałam... :D Strasznie sie ciesze ze zaraz koniec 1 trymestru i minie senność, marudzenie itp. :D Minus jedynie taki, ze duuuzo dzwigam starszego. Za duzo... on juz do 10kg dobija i czuje sama, ze brzuszkowi niezbyt to służy no ale co mam zrobić... Jak tylko maz przychodzi to mnie odciaza jak sie da.
 
reklama
Jeśli pytasz o moją mgr to udalo mi się napisać i obronić w marcu tego roku juz:D Ale dyplomu do tej pory nie odebrałam... :D Strasznie sie ciesze ze zaraz koniec 1 trymestru i minie senność, marudzenie itp. :D Minus jedynie taki, ze duuuzo dzwigam starszego. Za duzo... on juz do 10kg dobija i czuje sama, ze brzuszkowi niezbyt to służy no ale co mam zrobić... Jak tylko maz przychodzi to mnie odciaza jak sie da.
To spóźnione ale szczere gratulacje! [emoji16]

No nie przeskoczysz codzienności, jak trzeba dźwigać... Ale wyręczaj się innymi jak tylko możesz [emoji8]

A na kiedy masz termin? :)
 
U nas była położna, Bruno w 6 dni przytył 420g [emoji33] waży już 3340g [emoji16] jestem z niego i siebie dumna, bo ciągle walczyliśmy o wystarczającą ilość mleka. Ale teraz jak mam więcej pokarmu, to je na potęgę, a ja czuję się jak chodząca mlekodajnia [emoji23]
 
Wooo, pięknie przybiera! Ja mam termin na 02.04.2019. Ciaze zaczynam z wagą 88 kg a poprzednia zaczynalam z 96kg, więc jest powód do dumy! ;) I duuuzo bardziej sie pilnuje z jedzeniem. Jem równo z Ziemkiem 5 posiłków dziennie i bez swinstw bo jednak On już patrzy i tez chce to co ja jem.

Colorado, rób duuuzo zdjec i filmików bo ten okres jakos strasznie szybko mija i bardzo ucieka z pamięci...
 
Wooo, pięknie przybiera! Ja mam termin na 02.04.2019. Ciaze zaczynam z wagą 88 kg a poprzednia zaczynalam z 96kg, więc jest powód do dumy! ;) I duuuzo bardziej sie pilnuje z jedzeniem. Jem równo z Ziemkiem 5 posiłków dziennie i bez swinstw bo jednak On już patrzy i tez chce to co ja jem.

Colorado, rób duuuzo zdjec i filmików bo ten okres jakos strasznie szybko mija i bardzo ucieka z pamięci...
Fajny termin na przywitanie maluszka :) cała piękna wiosna i lato będzie przed wami [emoji7] u nas lato to takie schyłkowe, ale dobre i to [emoji16]

Super masz wagę, gratuluję! To teraz pewnie osiągniesz max wagę wyjściową z poprzedniej ciąży [emoji16]

Robimy zdjęcia, dużo zdjęć, nie psioczę nawet na męża jak nam robi zdjęcia, a ja jestem "niezrobiona", zaspana i rozczochrana, trudno, taka jest codzienność, kiedyś Bruno może będzie chciał to zobaczyć :) a jak nie to na starość nam to zostanie ;)
 
Madagos gratulacje :*
I to chyba pora abym i ja się ujawniła... Nie pisałam bo szkoda mi Ka i Oczekującej i jakoś nie potrafię się w pełni cieszyć że nam sie udało bez problemu a dziewczynom tak trudno:(
Spodziewamy się trzeciego Bąbla :)
Madagos mamy bardzo zbliżony czas ciąży. Ja mam termin na 29.03.2019 ;) I podobnie z sennością... Śpię razem z Dominisiem. Jestem nie do życia, spałbym całe dnie. I również za dużo dźwigam no ale jak nie nosić naszych słodkich synków. Trochę się denerwuję jak to będzie z dwoma berbeciami w domu ;)
 
Madagos gratulacje :*
I to chyba pora abym i ja się ujawniła... Nie pisałam bo szkoda mi Ka i Oczekującej i jakoś nie potrafię się w pełni cieszyć że nam sie udało bez problemu a dziewczynom tak trudno:(
Spodziewamy się trzeciego Bąbla :)
Madagos mamy bardzo zbliżony czas ciąży. Ja mam termin na 29.03.2019 ;) I podobnie z sennością... Śpię razem z Dominisiem. Jestem nie do życia, spałbym całe dnie. I również za dużo dźwigam no ale jak nie nosić naszych słodkich synków. Trochę się denerwuję jak to będzie z dwoma berbeciami w domu ;)
Ojejku, ale super! Gratulacje!
 
Madagos gratulacje :*
I to chyba pora abym i ja się ujawniła... Nie pisałam bo szkoda mi Ka i Oczekującej i jakoś nie potrafię się w pełni cieszyć że nam sie udało bez problemu a dziewczynom tak trudno:(
Spodziewamy się trzeciego Bąbla :)
Madagos mamy bardzo zbliżony czas ciąży. Ja mam termin na 29.03.2019 ;) I podobnie z sennością... Śpię razem z Dominisiem. Jestem nie do życia, spałbym całe dnie. I również za dużo dźwigam no ale jak nie nosić naszych słodkich synków. Trochę się denerwuję jak to będzie z dwoma berbeciami w domu ;)
Miło z Twojej strony, ja juz mialam swoje szczęście niestety nie bylo mi go dane miec przy sobie na dluzej.. mimo to to nie powod, zebys nie mogla pochwalic sie swoim szczesciem. Gratulacje :*
 
Madagos gratulacje :*
I to chyba pora abym i ja się ujawniła... Nie pisałam bo szkoda mi Ka i Oczekującej i jakoś nie potrafię się w pełni cieszyć że nam sie udało bez problemu a dziewczynom tak trudno:(
Spodziewamy się trzeciego Bąbla :)
Madagos mamy bardzo zbliżony czas ciąży. Ja mam termin na 29.03.2019 ;) I podobnie z sennością... Śpię razem z Dominisiem. Jestem nie do życia, spałbym całe dnie. I również za dużo dźwigam no ale jak nie nosić naszych słodkich synków. Trochę się denerwuję jak to będzie z dwoma berbeciami w domu ;)
Zuza, no co Ty!!! Przecież nie patrz na nas, ja to weteranka [emoji16] wielkie, ogromne gratulacje! Wow, ale news! Nie sądziłam tylko, że macie w planach 3 dzidzię [emoji4]
 
reklama
Do góry