reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

E tam, przychodzą wnusia zobaczyć a nie się najadać [emoji16]

Ja się powoli szykuję, bo idziemy na wesele. No i jesteśmy w trakcie staranek, cykl nr 10[emoji3]
No tak, Bruno jest główną atrakcją, zdecydowanie [emoji4]

Trzymam kciuki za staranka [emoji4] i zazdroszczę figli, mnie już tak strasznie nosi, że szok [emoji23] chyba coś za szybko doszłam do siebie [emoji33]
Ja skolei walczę z tym czymś na dekolcie.... było już w miarę ok skóra blada, zapomniałam raz posmarować i od nowa czerwony placek :/ trochę mi stopy na wieczór puchną, no ciekawa jestem kiedy mnie złapią skurcze, albo ten czop zacznie odchodzić...
Ale grunt, że jak smarujesz to pomaga :) może po ciąży się to skończy :)

Stopy spuchnięte to norma, ja pod koniec to cały czas miałam już spuchnięte i nic nie pomagało :) nawet japonki ledwo zakładałam [emoji23]

Kurde, nie uwierzycie, dostałam piękny bukiet róż w koszyku od teściów, za to, że im "cudownego wnuka dałam" [emoji33]
 
reklama
Colorado, to piękny gest, fajnie być tak docenionym [emoji4] obiad smakował?[emoji6]

Mimi, nie zrobiłam zdjęcia, więc się nie pokażę. My już w domu, bardzo miła impreza [emoji4]
 
No tak, Bruno jest główną atrakcją, zdecydowanie [emoji4]

Trzymam kciuki za staranka [emoji4] i zazdroszczę figli, mnie już tak strasznie nosi, że szok [emoji23] chyba coś za szybko doszłam do siebie [emoji33]Ale grunt, że jak smarujesz to pomaga :) może po ciąży się to skończy :)

Stopy spuchnięte to norma, ja pod koniec to cały czas miałam już spuchnięte i nic nie pomagało :) nawet japonki ledwo zakładałam [emoji23]

Kurde, nie uwierzycie, dostałam piękny bukiet róż w koszyku od teściów, za to, że im "cudownego wnuka dałam" [emoji33]
Super tesciowie!!!!!
 
No tak, Bruno jest główną atrakcją, zdecydowanie [emoji4]

Trzymam kciuki za staranka [emoji4] i zazdroszczę figli, mnie już tak strasznie nosi, że szok [emoji23] chyba coś za szybko doszłam do siebie [emoji33]Ale grunt, że jak smarujesz to pomaga :) może po ciąży się to skończy :)

Stopy spuchnięte to norma, ja pod koniec to cały czas miałam już spuchnięte i nic nie pomagało :) nawet japonki ledwo zakładałam [emoji23]

Kurde, nie uwierzycie, dostałam piękny bukiet róż w koszyku od teściów, za to, że im "cudownego wnuka dałam" [emoji33]

Bardzo miły gest ze strony Teściów.
Super!!
 
Dziewczyny no zbierałam szczękę z podłogi [emoji16]

Ka, obiad smakował, ale nawet jakbym im herbatę z sucharkiem podała na obiad to i tak byłoby git, byle mogli sobie Bruna ponosić i pooglądać. On daje się nosić jak maskotka [emoji23]

A tak przy okazji mam pytanie odnośnie laktatora. Mam ręczny z cannpol i mam wrażenie, że jest do doopy. Nie ściąga mi nic, albo bardzo niewiele. A udało mi się rozkręcić trochę tę laktację wszystkimi dostępnymi sposobami i chciałabym trochę poodciągać na zapas, żeby móc chociaż na zakupy albo do fryzjera skoczyć :) rozważam kupno elektrycznego z Philips Avent, miała może któraś z was taki?
 

Załączniki

  • IMG_20180901_234544_HHT.jpg
    IMG_20180901_234544_HHT.jpg
    82,9 KB · Wyświetleń: 83
Dziewczyny no zbierałam szczękę z podłogi [emoji16]

Ka, obiad smakował, ale nawet jakbym im herbatę z sucharkiem podała na obiad to i tak byłoby git, byle mogli sobie Bruna ponosić i pooglądać. On daje się nosić jak maskotka [emoji23]

A tak przy okazji mam pytanie odnośnie laktatora. Mam ręczny z cannpol i mam wrażenie, że jest do doopy. Nie ściąga mi nic, albo bardzo niewiele. A udało mi się rozkręcić trochę tę laktację wszystkimi dostępnymi sposobami i chciałabym trochę poodciągać na zapas, żeby móc chociaż na zakupy albo do fryzjera skoczyć :) rozważam kupno elektrycznego z Philips Avent, miała może któraś z was taki?

Miałam avent Philips elektryczny i on uratował nas. Gdy Młody miał 6tygodni i ja musiałam wrócić do szpitala bez niego od razu Mąż mi kupił elektryczny bo miałam avent ręczny i w normalnych okolicznościach z Młodym by mi wystarczył ale bez dziecka nie dałabym rady. Byłam 3 tygodnie w szpitalu i utrzymałam laktacje a i później w domu używałam.
Tak że ja to jak najbardziej polecam, sprawdził się.
Zresztą mam go gdzieś w pudełku to jakbyś chciała daj znać :)
 
Ja mam elektryczny medela swing i jest super. Jedyny, który ściąga mleko z moich niewspółpracujacych piersi. Miałam okazję odkupić od koleżanki [emoji846]
 
Hej, jak zwykle dlugo mnie nie było. Colorado gratuluję CUDNEGO syna! Piękny!

Ja bylam w międzyczasie u lekarza i ciąża potwierdzona, serduszko bije, na 19.09 prenatalne. Dzis 11 tydzień zaczynam :O
I też mam medela swing i tez serdecznie polecam :)
 
reklama
Miałam avent Philips elektryczny i on uratował nas. Gdy Młody miał 6tygodni i ja musiałam wrócić do szpitala bez niego od razu Mąż mi kupił elektryczny bo miałam avent ręczny i w normalnych okolicznościach z Młodym by mi wystarczył ale bez dziecka nie dałabym rady. Byłam 3 tygodnie w szpitalu i utrzymałam laktacje a i później w domu używałam.
Tak że ja to jak najbardziej polecam, sprawdził się.
Zresztą mam go gdzieś w pudełku to jakbyś chciała daj znać :)
Dzięki Asiu [emoji8] akurat laktator jak i inny sprzęt chcemy kupić nowy, żeby na gwarancji pochulał, bo sprzęt to ma alergię na mnie, albo straszny psuj jestem po prostu ... [emoji33]
Hej, jak zwykle dlugo mnie nie było. Colorado gratuluję CUDNEGO syna! Piękny!

Ja bylam w międzyczasie u lekarza i ciąża potwierdzona, serduszko bije, na 19.09 prenatalne. Dzis 11 tydzień zaczynam :O
I też mam medela swing i tez serdecznie polecam :)
Dzięki kochana [emoji8]

Gratuluję drugiego bąbelka [emoji8] gdyby nie wspomnienie sali operacyjnej to też chętnie zaraz w drugą ciążę bym zachodziła [emoji16]

Jak się czujesz? Jak praca mgr i obrona? :)
 
Do góry