reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Oluchapoducha, bez malucha nie dałabym rady chyba tak szybko dojść do siebie :) a u Ciebie jak się sprawy mają? [emoji16]
Faktycznie bije od Ciebie super pozytywna energia, łapię trochę!

Ja mam dziś taki PMS, że zaraz się powieszę chyba. Rano zauważyłam trochę śluzu zabarwionego krwią jak zawsze przed @ i tak jak miałam pozytywne nastawianie tak od rana załamka i ryczę co pół godziny. M. nieswój bo ma podejrzenia, że to z jego winy i taki dzień do d... [emoji17]
 
reklama
Faktycznie bije od Ciebie super pozytywna energia, łapię trochę!

Ja mam dziś taki PMS, że zaraz się powieszę chyba. Rano zauważyłam trochę śluzu zabarwionego krwią jak zawsze przed @ i tak jak miałam pozytywne nastawianie tak od rana załamka i ryczę co pół godziny. M. nieswój bo ma podejrzenia, że to z jego winy i taki dzień do d... [emoji17]
Ka, kochana, wysyłam Ci 5 kiloton dobrej energii! [emoji8] Pms to jest koszmar, facetom też się obrywa wtedy, u mnie to samo, R. boi się nawet podejść do mnie, a co dopiero zagadać [emoji33]

A to na poprawę humoru może [emoji4]

Link do: 10+ Black Cats That Are Actually Toothless In Disguise
 
Dziękuję [emoji8][emoji8][emoji8]

A jak w szpitalu? Dobrze Cię tam traktują? Żadnych komentarzy w bliskim nam temacie? [emoji39]
Szpital bajka jak dla mnie pod każdym względem. Cudowne kobiety - położne, pielęgniarki, doradczynie laktacyjne, panie od noworodków. Nic pod kątem wagi nie usłyszałam. Jedynie lekarka, która robiła CC i krzyknęła "kur.wa szybko lećcie po ordynatora" mnie zestresowała na dwa dni [emoji33] i w sumie jak sobie to przypomnę, to mi dalej słabo [emoji848]

Tak więc szpital mogę polecić większym kobietkom [emoji4]
 
Colorado ty ta mniejsza z większych więc nie mają się czego czepiać [emoji16]
Wiesz, jak będą się czepiać kogoś nawet jak waży 80 kg (hehe oczywiście nie ja) to będą się czepiać też kogoś, co waży 180 kg :) a ja tu jeden taki pulpet na oddziale [emoji3] ale też jest ze mną w sali dziewczyna, co ma 39 lat i też jej nikt nic tu nie wytyka.

Anestezjolog miała trochę problemów tylko ze znalezieniem miejsca do wkłucia, ale powiedziała tylko tyle, że musi mnie więcej pouciskać :)
 
Ja jutro jadę na krew i mocz, potem idę na usg prywatnie, postanowiłam sobie zrobić. W środę pobranie gbsow i wizyta zarazem. Wiecie co od tych upałów i dużego biustu , ciągłego spocenia, między piersiami zrobiła mi się czerwoną swedzaca wysypka :( nie wiem czy to nie grzybica :( pokaże mojemu gin w środę... na razie clotrimazolum smaruje
 
Ja jutro jadę na krew i mocz, potem idę na usg prywatnie, postanowiłam sobie zrobić. W środę pobranie gbsow i wizyta zarazem. Wiecie co od tych upałów i dużego biustu , ciągłego spocenia, między piersiami zrobiła mi się czerwoną swedzaca wysypka :( nie wiem czy to nie grzybica :( pokaże mojemu gin w środę... na razie clotrimazolum smaruje
Posypuj sobie na dzień pudrem takim dla dzieci
 
Ja jutro jadę na krew i mocz, potem idę na usg prywatnie, postanowiłam sobie zrobić. W środę pobranie gbsow i wizyta zarazem. Wiecie co od tych upałów i dużego biustu , ciągłego spocenia, między piersiami zrobiła mi się czerwoną swedzaca wysypka :( nie wiem czy to nie grzybica :( pokaże mojemu gin w środę... na razie clotrimazolum smaruje
Tak jak Mimi pisze - puder albo mąka ziemniaczana albo nawet talk może być :)

Raczej to nie będzie grzybica, tylko jakieś potówki albo coś :) aurę mamy taką a nie inną :)
 
reklama
Szpital bajka jak dla mnie pod każdym względem. Cudowne kobiety - położne, pielęgniarki, doradczynie laktacyjne, panie od noworodków. Nic pod kątem wagi nie usłyszałam. Jedynie lekarka, która robiła CC i krzyknęła "kur.wa szybko lećcie po ordynatora" mnie zestresowała na dwa dni [emoji33] i w sumie jak sobie to przypomnę, to mi dalej słabo [emoji848]

Tak więc szpital mogę polecić większym kobietkom [emoji4]
O matko, chyba bym tam zeszła... A wiadomo w końcu o co chodziło?

Niestety trochę za daleko mam do Ciebie na poród [emoji16]
 
Do góry