reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dzięki dziewczyny [emoji8]

Moje najmniejsze ciuchy są na niego za duże [emoji33]

Ka, bez jedzenia to my z koleżanką z sali byłyśmy łącznie prawie dwie pełne doby - od czwartku godzina 15, w piątek po 8 miałam CC, obiadek dostałyśmy o 13 w sobotę [emoji4]
 
reklama
Dzięki dziewczyny [emoji8]

Moje najmniejsze ciuchy są na niego za duże [emoji33]

Ka, bez jedzenia to my z koleżanką z sali byłyśmy łącznie prawie dwie pełne doby - od czwartku godzina 15, w piątek po 8 miałam CC, obiadek dostałyśmy o 13 w sobotę [emoji4]

Za 2-3 tygodnie będą dobre, szybciutko podrośnie .
Pomyśl jaką kruszyną był nasz Młody- 2100g :o , córka 2,5kg.
 
To jest nękanie [emoji16]
Oj tak [emoji33] za to strasznie chce mi się nektarynek, ale pan doktor zabronił jeszcze, bo ponoć wzdymające [emoji23]
Za 2-3 tygodnie będą dobre, szybciutko podrośnie .
Pomyśl jaką kruszyną był nasz Młody- 2100g :o , córka 2,5kg.
No to ja już sobie mniejszego brzdąca nie umiem wyobrazić. W ciuszkach od Ciebie mam kilka sztuk takich mniejszych, ale oczywiście nie wzięłam ich do szpitala, no bo mały miał nie być taki mały [emoji23][emoji23][emoji23] a mąż to się nie odnajdzie w komodzie z ciuszkami [emoji16]
 
Dzięki dziewczyny [emoji8]

Moje najmniejsze ciuchy są na niego za duże [emoji33]

Ka, bez jedzenia to my z koleżanką z sali byłyśmy łącznie prawie dwie pełne doby - od czwartku godzina 15, w piątek po 8 miałam CC, obiadek dostałyśmy o 13 w sobotę [emoji4]
Ja miałam podobnie. Od niedzieli od 17 nic już, cały poniedziałek tylko kroplówka, dopiero we wtorek obiad ok. 13 dostałam.
 
Oj tak [emoji33] za to strasznie chce mi się nektarynek, ale pan doktor zabronił jeszcze, bo ponoć wzdymające [emoji23] No to ja już sobie mniejszego brzdąca nie umiem wyobrazić. W ciuszkach od Ciebie mam kilka sztuk takich mniejszych, ale oczywiście nie wzięłam ich do szpitala, no bo mały miał nie być taki mały [emoji23][emoji23][emoji23] a mąż to się nie odnajdzie w komodzie z ciuszkami [emoji16]

Mój jest zawsze lost na zakupach w Rossmann gdy ma mi kupić coś na promocji 2+2 gratis . Mamy na to sposób- dzwoni whatsupp z wizją i mówię mu co i jak. Kocham te promocje więc szkoda nie wykorzystać także jego karty. Mam jeszcze kartę swoją i na Mamę :).
 
Colorado moja Paulina też miała za duże najmniejsze ubranka, a teraz ma 4 tygodnie i już ma je za małe :)
Mam mniej czasu na czytanie Was bo moja panna zrobiła się bardziej wymagająca [emoji85]. Co do butli i piersi wszystko zależy od dziecka. Moja mała nie chce butli i boję się ją zmuszać, żeby czasem nie odrzuciła piersi. Mojemu synowi było wszystko jedno czy cyc czy butla, byle leciało mleko. Mogłam więc swobodnie wyjść bez niego choćby na zakupy i zostawić odciągnięte mleko. A jak nie miałam czasu odciągnąć to mm też wypił. Teraz laktator leży i się kurzy, a ja córki nie mogę zostawić ani na chwilę bo czasem chce cyca co 15 minut [emoji85]. Smoczka oczywiście też nie weźmie.
 
reklama
Do góry