reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Dzieki dziewczyny za miłe słowa :) Ogólnie mamy się dobrze, ale poród masakra, nie przypominam sobie, żeby za 1 razem też tak bolało [emoji14] Nigdy więcej!
To moja panna 52cm 3260g
IMG_20180723_102805.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180723_102805.jpg
    IMG_20180723_102805.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 456
Dzieki dziewczyny za miłe słowa :) Ogólnie mamy się dobrze, ale poród masakra, nie przypominam sobie, żeby za 1 razem też tak bolało [emoji14] Nigdy więcej!
To moja panna 52cm 3260g
Zobacz załącznik 880615
Dobrze, że pamięć zawodna [emoji16]
Śliczna panna [emoji8]
Nie ma, ale chyba coś się zaczyna i troszkę piersi po bokach zaczęły boleć. Więc pewnie będzie niebawem [emoji4]
No to jeszcze zobaczymy :) zawsze może być różnie [emoji16]
 
reklama
Dobrze, że pamięć zawodna [emoji16]
Śliczna panna [emoji8]No to jeszcze zobaczymy :) zawsze może być różnie [emoji16]
Wiesz co, w ogóle się nie nastawiam. Póki co tłumaczę sobie, żeby korzystać z życia bezdzietnego, więc czytam, jeżdżę na rowerze, chodzę do kina i spotykam się że znajomymi. Jak się uda, to od października zaczynam się uczyć włoskiego, bo uwielbiam Włochy i chciałabym zjeździć całe, a sam język jest dla mnie przepiękny [emoji4] także szukam pozytywów [emoji16]
 
Do góry