reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ka wiem, że łatwo mówić, ale nie przejmuj się na zapas. Ja w cyklu, w którym zaszłam miałam objawy na okres typowo, a okazało się, że jestem w ciąży, więc myślę, że nic straconego [emoji6] ale rozumiem też te uczucia, które sie u ciebie pojawiają
 
reklama
Nagini, super waga! gratuluję udanej wizyty i upolowanego wózka [emoji1]mi ten z sline serii podoba się ten z żółtymi dodatkami [emoji23] taki radosny jest [emoji6]

Na 12.15 mam też wizytę u gina, zobaczymy co tam u mojego karateki słychać :)
Powodzenia na wizycie :) Ja wybrałam szary, bo mieszkam pod lasem i nie chce, żeby radosne dodatki przyciągały robale ;)
 
Colorado, kciuki za wizytę, dawaj koniecznie znać po!

Kiedyś pisałam, że na tydzień przed okresem mam takie jakby plamienia i wyczytałam, że to może być problem związany ciałkiem żółtym. Muszę jeszcze raz zbadać progesteron i zapisałam się do lekarza ale dopiero na 28 maja[emoji849]
 
Wrocilam właśnie ze sklepu z wózkami. No i wpadł mi w oko wozek invictus v-plus. Rozwazam go albo któryś z nowszych modeli bebetto...mozecie doradzic?
Invictus jest lekki i ma zelowe koła i skladana na plasko duzą gondole.
Z kolei bebetto bresso ma chyba lepszą budkę w spacerówce ale mniejszą składaną gondole.i jest odrobinę chyba cięższy....
 
Dziewczyny , powiedzcie jak to bylo u Was z czuciem ruchów dziecka? Nie martwiłam, bo myslalam, ze dopiero po 20tym tygodniu... Ale na innym forum , ktorym tez jestem dziewczyny piszą, ze juz czuja ruchy (17-18tc ) a jak ktoras nie czuje to wzzyscy piszą, ze u szczupłej osoby czuc pozniej... zglupialam juz.... myslalam, ze u osoby z nadwagą czuc pozniej... martwię się;(

2gie pytanie to wyjazdy... Na jeszcze innym forum padło hasło, ze np wyjazd w góry moze zaszkodzić... zdarza się dosc sporo poronien...
Co o tym myślicie? Ja dosc dobrze znoszę ciaze, chciałam wyjechać na majówkę w Bieszczady mam juz wszystko zapłacone a teraz mam stres :(
 
oczekująca ja też martwiłam się o ruchy, dopiero teraz (20 tydzień ) zaczełam czuć. w pierwszej ciąży czułam między 20-22 tygodniem. Ja skoleiczytalam w necie ze w kolejnych ciazach czuć wcześniej już właśnie ok 17 tygodnia. ale nie jest to jakaś reguła. a w którym jesteś tygodniu?
u osoby z nadwgą/otylą czuć później moim zdaniem.
I to ja np czuje tylko wtedy jak leże spokojnie np wieczorem idąc spać, a wciągu dnia już mniej bo ciągle coś robie.

co do gór nie wiem, wiem tylko że inne ciśnienie jest w górach.....
 
oczekująca ja też martwiłam się o ruchy, dopiero teraz (20 tydzień ) zaczełam czuć. w pierwszej ciąży czułam między 20-22 tygodniem. Ja skoleiczytalam w necie ze w kolejnych ciazach czuć wcześniej już właśnie ok 17 tygodnia. ale nie jest to jakaś reguła. a w którym jesteś tygodniu?
u osoby z nadwgą/otylą czuć później moim zdaniem.
I to ja np czuje tylko wtedy jak leże spokojnie np wieczorem idąc spać, a wciągu dnia już mniej bo ciągle coś robie.

co do gór nie wiem, wiem tylko że inne ciśnienie jest w górach.....
Ja to bardziej tak Na spokojnie z górami... nie zamierzam po nich chodzic i robic jakis długich pieszych wycieczek... moze wjade na 1 czy dwie góry ale kolejka.... raczej bede czas spędzać na dole, ale sie mimo to wystraszyłam;/ nie sądziłam, ze ma to jakiekolwiek znaczenie skoro bede na siebie uważać i fizycznie sie nie przemeczac

Ja jestem teraz w 16tyg
 
Wrocilam właśnie ze sklepu z wózkami. No i wpadł mi w oko wozek invictus v-plus. Rozwazam go albo któryś z nowszych modeli bebetto...mozecie doradzic?
Invictus jest lekki i ma zelowe koła i skladana na plasko duzą gondole.
Z kolei bebetto bresso ma chyba lepszą budkę w spacerówce ale mniejszą składaną gondole.i jest odrobinę chyba cięższy....
Ja bym brała z większą gondola
 
reklama
Dziewczyny , powiedzcie jak to bylo u Was z czuciem ruchów dziecka? Nie martwiłam, bo myslalam, ze dopiero po 20tym tygodniu... Ale na innym forum , ktorym tez jestem dziewczyny piszą, ze juz czuja ruchy (17-18tc ) a jak ktoras nie czuje to wzzyscy piszą, ze u szczupłej osoby czuc pozniej... zglupialam juz.... myslalam, ze u osoby z nadwagą czuc pozniej... martwię się;(

2gie pytanie to wyjazdy... Na jeszcze innym forum padło hasło, ze np wyjazd w góry moze zaszkodzić... zdarza się dosc sporo poronien...
Co o tym myślicie? Ja dosc dobrze znoszę ciaze, chciałam wyjechać na majówkę w Bieszczady mam juz wszystko zapłacone a teraz mam stres :(
Jedz i się nie stresuj jak się dobrze czujesz.
Ruchy to indywidualna sprawa. Może masz przodujace łożysko?
 
Do góry