reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
A w ktorym jestes teraz tygodniu ?

Tez mysle , ze lepiej wszystko wczesniej, ale te glosy ludzi co mowia: zapeszysz, za wczesnie, nie kupuj kupisz miesiac przed mnie powalaja.... a ja juz u siebie widze brzuszek, 7-8miesiac wypadnie mi w najwieksze upaly, nie wiem czy bede miala sile i ochote chodzic wtedy po sklepach, zamierzamy tez czesc rzeczy kupic uzywanych wiec znalezienie odpowiednich w dobrym stanie i okazji tez troche zajmuje ;p
W 25 jestem :)
Dokładnie tak jak mówisz, dla mnie już jest za ciepło, że nie wspomnę o 30 stopniach, już się topię jak o tym pomyślę. A te przesądy to puszczam mimo uszu, już widzę siebie, jak przed porodem latam gdzieś po wózek, a jużci! Teraz tylko materacyk muszę kupić do wyrka i wszystkie te kosmetyki, pieluszki i jakieś gadżety dla siebie do szpitala.
 
Witaj! Mnie póki co tylko pani od badań prenatalnych skomentowała, że będzie miała problem z badaniem, bo powłoki, bla bla bla... A tak to jeszcze nie usłyszałam nic na temat swojej wagi, od żadnego z lekarzy. Na dzień dzisiejszy waże nadal 130kg (ha! przez miesiąc nic nie przytyłam).


Nie dziwię ci się :) Ja przechodzę 3 ciążę i wiem czego się spodziewać, ale niektóe mamy czytając niektóre fora mogą się przestraszyć :)


Dobry pomysł, mój jednak wie ile ważę :)


Najgorsze są takie, mam okazję widywać podobnego kroju mamusie niedzielne, jak je nazywam...


Mojego brzucha było widać jużok 14-15 tygodnia, od tej pory mniej więcej w ciążowych spodniach chodzę, a teraz to w ogóle wywaliło mnie do przodu i wyglądam jak do porodu :D


Ja ubranka zaczęłam kupować bardzo wcześnie, bo ok 16 tygodnia, ale ze względu na to, że posypię się z miesiąc wcześniej, może też być sytuacja, że gieniu zechce mnie zamknąć w szpitalu, bo odzywa się u mnie nadciśnienie, cukrzyca i anemia, no i bliźniaczki wysysają ze mnie wszystkie siły. Także do końca maja chcę mieć już wsio gotowe, razem z torbą do szpitala, wózek zostawiam na koniec, bo nie ma nic co mnie zainteresowało.


Mój, mimo bliźniaczej ciąży, powiedział, że jeszcze mam się tym nie stresować i chodzić sobie spokojnie, oszczędzać się, zdrowo odżywiać i takie tam.
Ja szlam zestresowana na badania prenatalne, ze na pewno nic nie bedzie widac i sie naslucham , tymbardziej, ze szlam z mezem , mimo ze wie jaka mam wage jakos wolalam uniknac przy nim komentarzy i co? Waze 127kg a lekarz nic.. zero komentarzy , kazal tylko brzuch troche reka przytrzymac i badanie przebieglo bez problemów w milej atmosferze, co prawda napisal, ze badanie utrudnione z powodu nadwagi , ale jakos szyblo zwinnie mu to szlo wiec ja tam utrudnień nie widzialam ;)
 
W 25 jestem :)
Dokładnie tak jak mówisz, dla mnie już jest za ciepło, że nie wspomnę o 30 stopniach, już się topię jak o tym pomyślę. A te przesądy to puszczam mimo uszu, już widzę siebie, jak przed porodem latam gdzieś po wózek, a jużci! Teraz tylko materacyk muszę kupić do wyrka i wszystkie te kosmetyki, pieluszki i jakieś gadżety dla siebie do szpitala.
No ja powoli zaczynam robic swoja liste wyprawkowa i pewnie w czerwcu juz bede zakupy robic ;)

Mnie mimo, ze jestem na koncowce 16tc oatatnie dni a wlasciwie tygodnie wykonczyly, u mnie prawie dwa tygodnie temperatury powyzej 20stopni, ale slonce grzalo jakby bylo 30....
 
No ja powoli zaczynam robic swoja liste wyprawkowa i pewnie w czerwcu juz bede zakupy robic ;)

Mnie mimo, ze jestem na koncowce 16tc oatatnie dni a wlasciwie tygodnie wykonczyly, u mnie prawie dwa tygodnie temperatury powyzej 20stopni, ale slonce grzalo jakby bylo 30....
Ja planuję większość kupić na allegro i to co niezbędne mam w obserwowanych, resztę przy okazji w rossmannie albo innym lidlu :)
 
Ja planuję większość kupić na allegro i to co niezbędne mam w obserwowanych, resztę przy okazji w rossmannie albo innym lidlu :)
Mialam napisac na koncowce 15tc. , nie umiem w aplikacji edytowac postów ..hmm
Tez pewnie większość kupie na allegro i olx. Na razie tylko oglądam, musze w końcu porzadna liste wyprawkowa zrobic , bo na kazdej stronie co innego wiec trzeba usiąść i zebrac wszystko do "kupy"
 
Colorado pięknie wyglądasz [emoji4]
Oczekująca nie ma czegoś takiego jak za szybkie kompletowanie wyprawki.
Jak musisz kupić wszystko od podstaw to im szybciej zaczniesz tym lepiej. Co miesiąc można przeznaczyć pewną kwotę i nie odczujesz tego.
I jeszcze jak masz siłę to też ważne.
 
reklama
Do góry