reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A oprócz tego - hit dzisiejszego dnia: dostałam wezwanie na komisję wojskową [emoji23]

oar8csqvkujogohc.png
 
reklama
A najlepsze jest to, że kupiłam używane za 60 zł [emoji16] normalnie nowe kosztuje coś koło 600-700 zł, a to było tańsze, bo jest lekko uszkodzone w miejscu, gdzie nawet nie widać

oar8csqvkujogohc.png
No coś Ty? Ale trafiłaś okazje! Super[emoji1]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paula ta komisja wojskowa to jakis ewenement:-) :) dzwoniłaś to wyjaśnić?

Ka życzę skutecznych starań, kciuki zaciśnięte. Tylko się odprez i spróbuj nie myśleć o tym cały czas. Będzie dobrze:)

U nas od nocy goraczka po 39 stopni. I tak co 4 godziny. Jak tak dalej będzie to jutro jedziemy do lekarza. Tak się zastanawiam czy to nie od zębów bo wczoraj wyszła gorna jedynka A dzisiaj gorna dwójka. Kolejne zęby już też są na widoku.

I zgłaszam że była u mnie pierwsza zimowo-wiosenna burza. W sumie to tylko grzmialo ale zawsze coś :):)
 
Agunia ale Was męczy to ząbkowanie :( Nie macie nawet chwili oddechu :(
Dominiś pozdrawia :*
Te są jeszcze fajne:
Chłopcy i dziewczęta wiosna nowy cute little fox loose casual harem spodnie kombinezony dla niemowląt B-XBK-BDK001
Link do: Boys and girls spring new cute little fox loose casual harem pants overalls baby B XBK BDK001-in Pants from Mother & Kids on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
bab6f8c301ca61e5a467f0a1d564d6f4.jpg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Extra [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paula ta komisja wojskowa to jakis ewenement:-) :) dzwoniłaś to wyjaśnić?

Ka życzę skutecznych starań, kciuki zaciśnięte. Tylko się odprez i spróbuj nie myśleć o tym cały czas. Będzie dobrze:)

U nas od nocy goraczka po 39 stopni. I tak co 4 godziny. Jak tak dalej będzie to jutro jedziemy do lekarza. Tak się zastanawiam czy to nie od zębów bo wczoraj wyszła gorna jedynka A dzisiaj gorna dwójka. Kolejne zęby już też są na widoku.

I zgłaszam że była u mnie pierwsza zimowo-wiosenna burza. W sumie to tylko grzmialo ale zawsze coś :):)
Nie, bo wiedziałam, że przyjdzie. Kończę studia - psychologię, a od 2 lat chyba zmienili ustawę i na komisję wzywają po medycynie, pielęgniarstwie i właśnie psychologii. Będę musiała iść, tylko już chce mi się śmiać na myśl o minach komisji jak zobaczą mnie w 9 miesiącu ciąży [emoji23]

oar8csqvkujogohc.png
 
reklama
Ka, uda się [emoji106] jak masz owu, to już 3/4 sukcesu!

A ja za to czekam u gina w kolejce, dzwonił żeby przyjechać, bo wymaz mi źle wyszedł i antybiotyk muszę dostać :(

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry