reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A co do ryb, to jak byłam młodsza i jeździliśmy do babci na wakacje, to tam właśnie chodziłam z tatą na ryby [emoji16] to są chyba jedne z fajniejszych wspomnień [emoji16] tylko my takie małe łowiliśmy, mam nawet jeszcze wędkę, którą zrobił mój pradziadek z bambusa, taką składaną, trzyczęściową [emoji4]

oar8csqvkujogohc.png
 
reklama
Ka owocnych starań :* Trzymam mocno kciuki ,żeby się udało:*
Paula pochwal się łóżeczkiem. Dobrze że z ZUSEm udało się wyjaśnić.
U nas ostatnie dni to katastrofa ciągły płacz i jest pierwszy efekt mamy 4zęba dolna prawa dwójka wyszła.A teraz idzie prawa górna jedynka.....
 
Agunia, dużo sił Ci życzę [emoji8]

Paula, dobrze, że z zusem się ułożyło. Pokaż łóżeczko [emoji3]

Dzięki dziewczyny, nie chcę się nakręcać ale wiecie jak to jest [emoji846]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, bawcie się dobrze :)

Ja już po badaniu, w mojej macicy "rewelacja", jajeczko jest jak byk, kazał działać piątek, sobota. Zacznę jutro [emoji16]

Pytałam też jak z tą wagą w ciąży, żeby zobaczyć jak zareaguje. Kazał się trzymać w ciąży diety z niskim IG i tylko dzidzia i woda będą ważyć :)

Jakoś się tak głupio nastawiam że w marcu się uda, a z drugiej strony podświadomie czuję, że nie...

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nastawiaj się. Zrelaksuj się i do roboty [emoji1][emoji11][emoji110]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka trzymam kciuki za efektywne działanie [emoji6]

U mnie z ZUSem się sprawa wyjaśniła, dostanę wypłatę L4 tylko z opóźnieniem i prawo do zwolnienia, także będzie dobrze.

W sobotę w końcu kupiliśmy łóżeczko, w zeszły czwartek zrobiliśmy zakupy wszystkich higienicznych rzeczy, także zostało niewiele do kupienia.

Powiem wam, że mam coraz bardziej dość. Coraz szybciej się męczę i w ogóle... Odliczam już dni do końca, a najpierw do 22.03, bo wtedy mam wizytę i dowiem się czy mała się w końcu obróciła [emoji846]

oar8csqvkujogohc.png
Jeszcze kilka tygodni. Teraz będzie ciężko ale dasz radę [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A najlepsze jest to, że kupiłam używane za 60 zł [emoji16] normalnie nowe kosztuje coś koło 600-700 zł, a to było tańsze, bo jest lekko uszkodzone w miejscu, gdzie nawet nie widać

oar8csqvkujogohc.png
 
reklama
Do góry