reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dzięki Dziewczyny! :*
Akurat dziś się niewiele uśmiecha. Nie wiem czy to ząbkowanie czy przeziębienie czy jeszcze coś innego... Ma gorączkę, zbiłam ale wróciła, podałam lek przeciwgorączkowy i po 4h lulania zasnął biedaczek:(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jakis katar czy kaszel ma?
U nas Filip złapał od Oskara . Pokasluje i ma katar

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
A jakis katar czy kaszel ma?
U nas Filip złapał od Oskara . Pokasluje i ma katar

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Katarek ma :( Teraz przejął go tata. Coś czuję że noc będzie masakryczna. A jak Filipek się miewa? Śpi spokojnie? A Oskar już zdrowy?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza Dominiś śliczny:) Wszystkiego najlepszego z okazji 7 miesiecy:)

Paula super zdjecia:)

Szafirek ciesz sie chwilą, dzieci tak szybko rosną....

Nagini przy drugim magia też działa:)

My dzisiaj świętowaliśmy:)

ur (16).jpg
 

Załączniki

  • ur (16).jpg
    ur (16).jpg
    278,4 KB · Wyświetleń: 294
Jaka śliczna:* Te oczka błyszczące :* A jaki tort piękny:)
Imprezka udana?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katarek ma :( Teraz przejął go tata. Coś czuję że noc będzie masakryczna. A jak Filipek się miewa? Śpi spokojnie? A Oskar już zdrowy?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
To może zaczyna się jakieś prZeziębienie. ; ( Oskar odrobinę lepiej ale trzyma go jeszcze. Filip póki co śpi jak wcześniej. Ale psikam mu krople do noska i dziś podałam mu groprinosine

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Kattaya śliczna córcia [emoji7]
I piękny torcik zrobiłaś.

Mimi, Zuza zdrówka dla chłopaków, małych i dużych [emoji4]

Moja też coś zaczyna być pociągająca [emoji26]
Ja od razu daję Groprinosin. Nie raz nas uratował. Mam i dla dzieci i dla dorosłych i mogę go polecić.

Nagini ja przy drugiej też nie mogłam się napatrzeć. Może to też dlatego, że u mnie 11 lat różnicy między dziewczynami. Zresztą do tej pory lubię patrzeć jak śpi.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Do góry