reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziękuję dziewczyny :) Co do oczka to Luiza spróbujemy dziś z gazikiem i plasterkiem może faktycznie bedzie lepiej :) A Ty musisz posłuchać Jasia i zrobić mu taki pokój :D
Kattaya to zdjęcie było robione z samego rana wieczorem wygląda to jakby tornado przeszło :D
Wszystkiego najlepszego dla Lili :*:*:*
Jo z tego co pamiętam miałyśmy chyba na ten sam dzień termin .Co do maty to jest rewelacyjna ,Wypatrzyłam ją jak kupowałam suchy basen .Też muszę nad takim kojcem pomyśleć ,bo Michaś juz raczkuje a ,że mam otwarta przestrzeń na całym piętrze to jest masakra .
Kasia basen jest bardzo fajny Michaś uwielbia w nim siedzieć a najlepsza zabawa zakopywanie w piłkach .Odkrył już jak wychodzi się z basenu i wypływa z niego razem z piłkami a ,że jest ich 200 to jest wesoło :p Jakbyś zdecydowała się na kupno to dokup piłki ,bo 200 to jest mało .Wszystkiego najlepszego dla Filipka :*:*:*
 
reklama
Kattaya wszystkiego najlepszego dla Lilki!!! :*Aż się wierzyć nie chce że już ma roczek :o Kiedy świętujecie?


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki [emoji9]

Ten artykuł też czytałam... Jest dołujący... Każdy przypadek jest indywidualny, jednemu nadwaga przysporzy komplikacji, innemu nie. Nie przejmuję się takimi rzeczami bardzo, komplikacje zawsze mogą się przytrafić. Staram się dbać o siebie i dzieciątko, przed ciążą schudłam do kupy 18kg, myślę, że wiele więcej nie mogłam zrobić. A do 40stki z ciążą nie chciałam czekać, licząc, że może kiedyś schudnr do 50kg [emoji4]

Lekarze muszą informować o zagrozrniac płynących z otylosci, bo to jednak nie jest normalny i pożądany stan zdrowia. Zdaję sobie z tego sprawę, nie obrażam się za zwykłą suchą opinię medyczną. Jeśli jednak ktoś dodawałby do tego już swoją uprzedzoną opinię, niezbyt kulturalną do tego, to pewnie już bym się zjeżyła [emoji4] mój lekarz i położna na szczęście są ok, lekarz wie, że staram się i jestem zmotywowana.

Ogólnie powiem Wam, co mnie samą dziwi, że nie stresuję się teraz wagą. Wiem, że robię, co mogę. Bardziej obawiam się, czy ten antybiotyk, który brałam, nie zaszkodził [emoji22]

Mimi, cudny Filipek :)
Co do słodyczy, to jestem przekonana, że dasz radę [emoji9] musisz uwierzyć, że to TYLKO cukier. Nie jest do niczego potrzebny tak na prawdę :)

Agunia, super plac zabaw [emoji4] i super synuś [emoji9] mąż śmieje się ze mnie, jak mu pokazuję, co potem chciałabym dla Pyrki zamówić, wszystko akurat w zwierzątka [emoji14], i mówi mi, że "kolejnego eko-lewaka wychowam" [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
Colorado to Ty pięknie schudlas! To wszystko dzięki diecie z niskim ig?


f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
U nas Filip nauczył się siedzieć bez podparcia jak go noszę i już nie da się położyć bo zaraz marudzenie. Rece bolą bo juz wazy prawie 7kg. Klocek maly [emoji1]
A tak poza tym to starszy chory a Filip marudny. Niewiem czy go nie bierze też chorobsko... :/

Wczoraj kupiłam ten sliniak. Będziemy dziś testować [emoji5]
1519377035-80c4bb2803267462-aaaaaa.jpeg


f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Mimi Filip rozwija się i rośnie jakby miał ze 3 miesiące więcej niż ma [emoji50]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj zdałam sobie sprawę że mam objawy rozejścia spojenia łonowego a to dopiero połowa ciąży ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kurde, nie fajnie :(

A jak to się objawia? Boli, czy coś jeszcze? [emoji22]
Dziekujemy Kasia:) Tak to dzisiaj.

Siruna mnie też spojenie dokuczlo mniej więcej od połowy, ale potem nie było dużo gorzej.
[emoji255][emoji255][emoji255] wszystkiego najlepszego dla Lilii [emoji255][emoji255][emoji255]

Colorado to Ty pięknie schudlas! To wszystko dzięki diecie z niskim ig?


f2wl2n0a5jm4l1ng.png

W dużej mierze tak. Ale jakieś 8 kg to sama woda (po uregulowaniu tarczycy) plus chyba tłuszcz otrzewnowy po zastosowaniu metforminy - w pasie dużo mi ubyło. Reszta to już mż i niskie IG [emoji4]



8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Do góry