reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Kattaya 100 lat dla córci.

Agunia fajny pokój.
U mnie młoda urzęduje w salonie i tutaj są wszystkie zabawki. Mi to nie przeszkadza.
To fakt, że czasem wygląda jakby tornado przeszło, zwłaszcza jak przyjdzie jej koleżanka [emoji16]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Kasia ja byłam z Liką w sali zabaw i przez godzinę nie chciała wyjść z basenu z piłakmi. Wiec jak masz miejsce to fajny pomysł.

Zuza impreza w niedzielę. U mnie w rodzinie nie ma malych dzieci, najmłodsza bratanica ma 8 lat, reszta to nastolatki, wiec głównie dorośli.

Mimi ja caly czas pracuje:)
 
Kurde, nie fajnie :(

A jak to się objawia? Boli, czy coś jeszcze? [emoji22]

[emoji255][emoji255][emoji255] wszystkiego najlepszego dla Lilii [emoji255][emoji255][emoji255]



W dużej mierze tak. Ale jakieś 8 kg to sama woda (po uregulowaniu tarczycy) plus chyba tłuszcz otrzewnowy po zastosowaniu metforminy - w pasie dużo mi ubyło. Reszta to już mż i niskie IG [emoji4]



8une3e3kck8m6mea.png
Naprawdę wspaniały wynik

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Kasia ja byłam z Liką w sali zabaw i przez godzinę nie chciała wyjść z basenu z piłakmi. Wiec jak masz miejsce to fajny pomysł.

Zuza impreza w niedzielę. U mnie w rodzinie nie ma malych dzieci, najmłodsza bratanica ma 8 lat, reszta to nastolatki, wiec głównie dorośli.

Mimi ja caly czas pracuje:)
A... pewnie DG? :)

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Kattaya z miejscem u nas nie ma rewelacji. No ale jak trzeba to i dodatkowy kąt się znajdzie. Za to w nowym/Starym domku będziemy mieć duży metraż. Tylko nie wiadomo kiedy się przeprowadzimy. Na razie zajmujemy piętro u rodziców.
 
Tak po 4. 3-4 sama marchewka,potem sam ziemniak i tak po kolei z warzywami. Ale nie lubi samego ziemniaka a z marchewką już tak ;)
Kattaya to sporo przygotowań przed Toba:)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edysiek u mnie to też salon był :D Normalnie w salonie mam wypoczynek ławę tv i na podłodze duże kwiatki. Teraz kwiatki trafiły do części jadalnej ale z czasem jak zacznie chodzić będę je musiała na górę wynieść. Niestety plasterek z gazikiem nie dał rady Michaś ściągnął go w sekundę.Musialam przykleić ten gotowy. Poszperałam w necie i znalazłam żeby plaster nawilżyć olejem ja użyłam oliwki bambino .Po minucie plasterek odkleiłam bez problemu a Michaś nawet nie zapłakł :) Dobry sposób warto zapamiętać :)
 
reklama
U mnie bedzie dwie imprezy, nie dalo rady na raz. Dziśaij piekę ciasta, jutro przelożę i zrobię sałatki, zamarynuję miesa. Cieżko idzie ale zrobię tyle, ile Lilka pozwoli.
 
Do góry