reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Antoś jest już z nami! Urodził się 18.02.2018 o godzinie 20.29.. Po 26 godzinach próby urodzenia naturalnie, wywoływaniu zrobiono mi CC.. Małemu zanikało tętno więc biegli ze mną na salę operacyjną. Na szczęście Antek cały i zdrowy 52cm i 3110gram szczęścia. Jest cudowny
Gratulacje dla Was.
Wymeczylas się biedna.
Jak się teraz czujesz?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Antoś jest już z nami! Urodził się 18.02.2018 o godzinie 20.29.. Po 26 godzinach próby urodzenia naturalnie, wywoływaniu zrobiono mi CC.. Małemu zanikało tętno więc biegli ze mną na salę operacyjną. Na szczęście Antek cały i zdrowy 52cm i 3110gram szczęścia. Jest cudowny
Gratulacje! Ale Cię wymęczyli... Najważniejsze, że z Dzieciątkiem wszystko w porządku :))

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Szafirek aż mnie zazdrość bierze na mysl o takim maleństwie... Jak przegladam wideo ze szpitala jak On tak sobie tylko leżał i kwilil cichutko, te tyci tyci stopki, zaciśnięte piąstki i zapach jak andruty [emoji7]

Co do diety- 1600-1700kcal, 4 posiłki. Sniadanie 500, 2 sniadanie 300, obiad 500-600, kolacja 200-300. Najadam się, nie chodze glodna, wywalilam WSZYSTKIE slodycze z domu! Jak w niedziele mialam cheat day i chcialam sobie cos pomaszkiecic to byly same daktyle i batoniki dobra kaloria :D ale brak dostepu mnie serio ratuje. Jak zaczynalam bylo 101,4 a teraz jest 93,7. Jest roznica w ciuchach ogromna a praktycznie zero wysilku i serio nie chodze glodna wcale ;)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szafirek gratulacje. Antoś jest cudowny, ślicznota nasza forumowa:)

Madagos brawo Ty:) wynik wagowy imponujący i motywujący:)

Dziewczyny mamy trzeciego zęba :) a do mnie przyjechała amerykanka8-). A czytałam że przy operacjach jamy brzusznej okres może się spóźniać, bo ale nie U mnie, ehh. No i rozliczylam wkoncu nasze pity i czekam na miliony;)
 
Madagos brawo Ty:) Może znajdziesz czas aby do nas zaglądać:)
Link do: Grupa wsparcia wagi ciężkiej
Kasia ja też czekam na "miliony" ;p
Do mnie wczoraj dotarły paczki z Aliexpress. Śliniaczki, niechodki i miseczki myszka miki. Te ostatnie byly bardzo popularne na grupie fb wiec się skusiłam. Jak już czekałam na przesyłke na fb pojawily się wpisy że te miseczki pomimo znaku widelca i kieliszka maja też znaczek 7 w trojkącie co oznacza że nie nadaja sie do kontaktu z żywnością. Szkoda bo są śliczne :( Chyba zostawię je do piaskownicy...
1519125264-71d2c5fd14016e7d-aaaaaa.jpeg
1519125271-1d999cd4abfe02f8-aaaaaa.jpeg


1519125576-783b1421b734a30f-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Magdagos - super, z takim rozsądnym podejściem, mniejszym apetytem i motywacją to Ty zaraz w playboyu wylądujesz! [emoji122][emoji1] Oj kilogramy robią różnicę, ja między 113 a 105kg bardzo odczułam różnice, teraz jeszcze lepiej było :)

Ja ciągle wszystko na oko, nie chce mi się kalorii liczyć [emoji17] podziwiam za dyscyplinę!

Kasia, ciekawe ile będziesz czekać na te miliony, ja już miesiąc - najdłużej odkąd się rozliczam [emoji23] tak mnie denerwują te dziady zawsze [emoji14]

Pewnie jeszcze gorzej cierpisz przez tą amerykankę...

Ja dziś się melduję w II trymestrze [emoji7] na wadze 96kg, więc bez tragedii, w sumie może maks. 0,3 kg na plusie od początku.

Zaraz może wybiorę się na spacer, bo piękna pogoda, jakieś zakupki zrobię po drodze, nie ma pustych przelotów [emoji1]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry