reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

pita a nie pora haha ten słownik [emoji23]

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Edysiek uwielbiam torebeczki foliowe z Ali [emoji173] Też będę zamawiała na urodziny Kuby i świeczki Emoji ;) na tort. Super koszulka:) Córcia zadowolona? Pamiętam jak mój syn oglądał Dorę ;)
Nagini gratulacje:* Cudowne momenty przed Tobą:)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak to z tymi zakupami na ali jest? Bo powiem, że znam stronę, ostatnio wózki tam przeglądałam i znalazłam jeden taki cacany, ale dla mnie to loteria jest. Jakoś nie mam zaufania do chińskich rozmiarówek etc.
 
Nooo, te miliony to nawet na połowę mebli kuchennych nie starczą. Byliśmy dzisiaj za meblami i wycenili nam na 7 tys. A kuchnie mamy małą. W drugim sklepie wycenili na 3,5 tys z małą wyspą więc jest różnica. Tylko zdjęć nie porobiłam8-) a gdzie jeszcze pozostałe rzeczy. kurka wodna, bez kredytu chyba się nie obejdzie.
Tak więc miliony przeznacze na drobne uciechy :biggrin2:
A z miesiączka źle mi, oj źle.
Jutro idę szwy ściągać i się zastanawiam jak mi wyciagną te nitki z pempka8-)
No my dołożyliśmy i kupiliśmy starszemu meble do pokoju [emoji5]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Edysiek uwielbiam torebeczki foliowe z Ali [emoji173] Też będę zamawiała na urodziny Kuby i świeczki Emoji ;) na tort. Super koszulka:) Córcia zadowolona? Pamiętam jak mój syn oglądał Dorę ;)
Nagini gratulacje:* Cudowne momenty przed Tobą:)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój teraz ogląda dore ale hitem jest haidi i peppa [emoji4]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Nooo, te miliony to nawet na połowę mebli kuchennych nie starczą. Byliśmy dzisiaj za meblami i wycenili nam na 7 tys. A kuchnie mamy małą. W drugim sklepie wycenili na 3,5 tys z małą wyspą więc jest różnica. Tylko zdjęć nie porobiłam8-) a gdzie jeszcze pozostałe rzeczy. kurka wodna, bez kredytu chyba się nie obejdzie.
Tak więc miliony przeznacze na drobne uciechy :biggrin2:
A z miesiączka źle mi, oj źle.
Jutro idę szwy ściągać i się zastanawiam jak mi wyciagną te nitki z pempka8-)

Bo te miliony to tak na prawdę na waciki [emoji23]

Co do szwów, to nic na ten temat nie wiem, ale skoro jakoś wsadzili, to jakoś wyciągną? [emoji1]
A mi jeszcze nie dali PITu. Ale u mnie miliony jak co roku zostaną przeznaczone na opał na zimę.

Madagas gratulacje.

Kasia oni na pewno wiedzą jak się szwów pozbyć.
Ja też dostałam @, ale u mnie łagodnie.

Zuza fajne zakupy.
Mi też dzisiaj paczuszki z ali przyszły.
Młoda mnie kiedyś zapytała w czym weźmie cukierki do przedszkola na urodziny. To jej zamówiłam torebki.
I bluzeczka z urodzinową 4 [emoji4]
1519147234-b750f24a1d3828b5-aaaaaa.jpeg


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
W tym jednym temacie (ogrzewania) doceniam mój wstrętny blok [emoji23] cały rok płacimy zaliczki na CO, rozkłada się to więc fajnie :) ale w domu pamiętam jak rodzice też jakieś ekstra wpływy na węgiel odkładali :)
Ja na razie czekam na pora, żeby móc czekać na miliony [emoji14] Będzie akurat zastrzyk gotówki na remont bo pół domu rozwalone, a kasy wciąż brakuje. Byłoby lepiej gdyby mój szef był łaskawy dostarczyć moje L4 na czas do zusu. A tymczasem L4 z 9 stycznia dotarło tam tydzień temu po mojej interwencji...
Po za tym chyba czuję powoli maluszka :) Codziennie wieczorem od kilku dni jak leżę mam takie uczucie, że coś się przelewa, przesuwa, albo jakby jakieś bańki pękały w środku :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
To tak można z tym l4? Mam DG, jak kiedyś się orientowałam, to mam aż 7 dni na dostarczenie im, obojętne jak bardzo umierająca jestem [emoji23]
A jak to z tymi zakupami na ali jest? Bo powiem, że znam stronę, ostatnio wózki tam przeglądałam i znalazłam jeden taki cacany, ale dla mnie to loteria jest. Jakoś nie mam zaufania do chińskich rozmiarówek etc.
Ja nie jestem przekonana, ale dziewczyny tu chwalą [emoji1] przeraża mnie czas oczekiwania, do tego czasu mi się odwidzi, albo zapomnę co zamawiałam [emoji23]

@madagos - cały czas źle czytałam i pisałam Twój nick [emoji33] oczy od mózgu mi się odpięły chyba [emoji23]

Dziewczyny, jestem zrozpaczona. Chciałam pójść na jakieś ćwiczenia fitness dla ciężarówek. Ale NIC nie ma w okolicy. Musiałabym godzinę w dwie strony dojeżdżać, a to już żadna atrakcja [emoji33] jak to możliwe?!

8une3e3kck8m6mea.png
 
Edysiek uwielbiam torebeczki foliowe z Ali [emoji173] Też będę zamawiała na urodziny Kuby i świeczki Emoji ;) na tort. Super koszulka:) Córcia zadowolona? Pamiętam jak mój syn oglądał Dorę ;)
Nagini gratulacje:* Cudowne momenty przed Tobą:)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Torebki schowałam, bo chcę jej zrobić niespodziankę. No i mam obawy czy dotrwałyby do urodzin [emoji6]

Co to za świeczki Emoji?

Ja jeszcze w drodze mam balony urodzinowe.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Ja nie jestem przekonana, ale dziewczyny tu chwalą
emoji1.png
przeraża mnie czas oczekiwania, do tego czasu mi się odwidzi, albo zapomnę co zamawiałam

Dokładnie, a do tego jeszcze naoglądałam się po internetach fotek typu "oczekiwania vs rzczywistość" bo moja mama stwierdziła, że sobie sukienkę kupi z chin, ale nie na ali, no to musiałam jej powiedzieć, że nie chce nic z Chin. Dlatego wolę jednak nie ryzykować :D Do tego moja przyjaciółka w chince przymierzała spodnie rozm M i byłe jej za małe, a kobieta nosi romiar 34-36.

A co do bajek to u mnie rządzi Heidi, Nela, Andy i (dinozaury, zwierzęta, prehistoria, małę zwierztka) oraz sara i kaczorek... czyli tvp abc
 
reklama
A jak to z tymi zakupami na ali jest? Bo powiem, że znam stronę, ostatnio wózki tam przeglądałam i znalazłam jeden taki cacany, ale dla mnie to loteria jest. Jakoś nie mam zaufania do chińskich rozmiarówek etc.
Ja sporo zamawiam na ali. I jestem zadowolona. Jestem w grupach na FB gdzie czytam opinie i nimi się sugeruję. No i szukam aukcji z dużą ilością fedbacków.
A z tymi rozmiarami to czasem jest loteria. Ale zwykle w tych popularnych aukcjach wszystko zgadza się z tabelkami.
Jednym z moich pierwszych zakupów była kurtka zimowa. I to był naprawdę dobry zakup. Uwielbiam ją.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Do góry