reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Trzyamajcie kciuki. Jestem już przygotowywana do cc.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Paula myślę, że 100% pewność dopiero będzie na porodówce :p
Ja mam nadzieję, że w poniedziałek dowiem się już kogo tam goszczę w brzuszku :)

Dziewczyny, które mają maluszki lub gotową wyprawkę- jakie materace kupujecie do łóżeczka? Ile mają cm? Stoję teraz przed wyzwaniem kupna i już sama nie wiem..
 
Paula myślę, że 100% pewność dopiero będzie na porodówce [emoji14]
Ja mam nadzieję, że w poniedziałek dowiem się już kogo tam goszczę w brzuszku :)

Dziewczyny, które mają maluszki lub gotową wyprawkę- jakie materace kupujecie do łóżeczka? Ile mają cm? Stoję teraz przed wyzwaniem kupna i już sama nie wiem..
Haha [emoji16] to jedyne co jest pewne [emoji16]

oar8csqvca3w8vmb.png
 
Mimi kciuki i pisz jak tylko bedziesz mogła:)

Materac mam piankowy 10cm, najpierw zamówiłam 12cm ale nie byłam pewna czy monitor oddechu przy takim bedzie działał.
 
reklama
Mimi, trzymaj się [emoji9] oby wszystko poszło gładko! [emoji108]

Ka, nooo jeszcze kilka dni czekania [emoji4] co ma być to będzie, nastawiłam się już nawet psychicznie na tą laparoskopię :/

Szafirek, super, dajesz mi nadzieję dodatkowo [emoji9] dziś o 10 mierzyłam temperaturę i dalej 37,0. Ale przeziębieniowo się nie czuję, pomijając to takie rozgrzanie i zimno w jednym, jak to przy takim lekkim stanie podgorączkowym.

Też z bucikami mam problem, dokładnie jak piszesz... Tzw "wysokie podbicie", dzięki któremu zadowalam się butem, jak tylko wchodzi mi na stopę i nie uciska nigdzie, walory wizualne na dalszym planie niestety [emoji23] no i do tego gruuuba łyda, dzięki której kupić wysokie kozaki na zimę to gorsze wyzwanie, niż kupno iglo na Zanzibarze [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry