reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Śliczna Kalinka, trzymajcie się dziewczyny ! [emoji11]

Ka, mój gin jest spoko, nie czepia się, co jakiś czas pyta się "a jak waga?", jak ostatnio powiedziałam, że nieco schudłam, to pochwalił. Ale nie robi mi wyrzutów, opieprzów, itp. Ale nie wie ile nominalnie ważę [emoji16] jak się dowie, to może się to zmienić [emoji58] położna też tam jest spoko, ważą kobitki w ciąży na osobności, co mi się podoba... Mam traumę szkolną z ważeniem ...

Te upały na mnie też źle działają, jestem marudna i zdołowana przez to wszystko [emoji17]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kalinka pozdrawia wszystkie ciocie. :) Nie lezy w inkubatorze, jest caly czas przy mnie.
1501783451-aaaaaa.jpeg
Gratulacje! !
Takie maluszki są prześliczne. Mój co prawda z 35 tygodnia ale ważył 2200g więc też malusi ☺. Był w inkubatorze kilka dni ale już nadrobił .
Życzę dużo siły w pierwszych tygodniach.
 
Dziewczyny gratuluję wszystkim rozpakowanym . Czytam Was i śledzę co u Was ale się nie odzywałam. Moj Mały w sobotę będzie miał już 8tygodni. Waga urodzeniowa 2200g teraz już 3800g.
Napiszę więcej w weekend...
 
Inka spokojnie, może laktacja się rozkręci, a może taki Twój urok. Ja też tak miałam.Robiłam wszystko żeby karmić piersią ale się nie udało. Miałam wielkie pretensje do siebie. No ale nic na siłę. Teraz mleka mm są też dobrej jakości, tyle dzieci się na nich chowa i nic im nie dolega. Położna mi mówiła, że miała pod opieką dziewczynę, która miała zakodowane w głowie że tylko mleko matki jest dobre, sztucznym nie wolno dokarmiać. Tak jej mówiły babki, ciotki. Więc ona jak to pokorne ciele karmiła piersią, miała bardzo mało pokarmu, dziecko było nienajedzone i cały czas płakało. Przez pierwsze dwa tygodnie przytyło tylko 30g. Dziewczę kupiło w końcu mm i uwaga 2-tygodniowy noworodek wypił na raz 120 ml mleka. Dziewczyna cały czas przystawiała dziecko do piersi a i tak laktacja się nie rozkręciła. Podobno (nie wiem ile w tym prawdy) kobiety z dużym biustem mają problemy z pokarmem. A może się stresujesz, tak na prawdę pokarm pojawia się dopiero po kilku dniach. Może być tak, że jak wyjdziecie do domu to będziesz miała nadprodukcje i tego Co oczywiście życzę.

Nie uwierzycie, u nas upał - część 5.Wieczorem polałam balkon i taras wodą no i zrobiło się troszkę lepiej. Skoro z nieba nie pada deszcz to wzięłam sprawy w swoje ręce ;)
 
Inka fajnie jak już byście mogli wyjść. W domu to inaczej.
Ja nie k armilam piersią A syn wyrósł zdrowy także bez stresu :)


U nas też upał.... wczoraj robiłam z mamą sałatki z ogórków. Teraz czas na kwaszone ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Inka, mam nadzieję, że niedługo wyjdziecie i z karmieniem będzie wszystko ok :)

Kochane, życzę Wam dziś chłodu, a Wy mi proszę życzcie słońca, bo nad morzem co chwilę pada :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka mam nadzieję ze nasze słonko przejdzie do Was hehe

A ja właśnie dostałam zaproszenie na tort urodzinowy do 10cio latki. ... matko co kupić takiej dziewczynce?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry