reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Znalazlam takie cos

W przypadku umowy na czas określony i ciąży oraz w przypadku umowy na czas nieokreślony, pracodawca nie może wypowiedzieć ani rozwiązać umowy o pracę w okresie ciąży, a także podczas urlopu macierzyńskiego pracownicy, chyba że zachodzą przyczyny uzasadniające rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia z jej winy i reprezentująca pracownicę zakładowa organizacja związkowa wyraziła zgodę na rozwiązanie umowy. Rozwiązanie przez pracodawcę umowy o pracę za wypowiedzeniem w okresie ciąży lub urlopu macierzyńskiego może nastąpić tylko w razie ogłoszenia upadłości lub likwidacji pracodawcy.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Mimi a jak gatunkowo wypadają te bodziaki?Bo ja bym specjalnie po nie jechała...Są bardzo ładne.A synek ma dobry gust:) Fajnie że nadal lubi pozytywki;) Mój do niedawna spał z lampką ale misia nadal tuli całą noc:) To jest takie urocze,a później zaczyna się bunt;)
 
Materiał fajny. Milutki. Jest napisane ze 100% bawełna.
Mam nadzieję ze w sobotę na wizycie określi już tak na pewno płeć i będą jeszcze te body bo bym wzięła jeszcze ze 4szt.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dzięki za odpowiedź:) Oby dzidziuś się ujawnił:* Mąż poszedł do pracy,więc chyba utnę sibie drzemkę;)
 
Jk89 praca nie jest najważniejsza. Przemęczenie na pewno nie jest dobre dla dziecka. Bo jak mama szczęśliwa i wypoczeta to i dziecko. Ja poszłam od 5 tygodnia na l4 i nie żałuję. Wypoczelam za wszystkie czasy i pewnie już nie będę miała takiej okazji...
pracowałam bardzo dużo do 14 godzin dziennie i 7 dni w tygodniu. Pracoholizm jak nic...

Mimi piękne te body no ale ja już do porodu nie jadę do miasta. Kupiłam wcześniej w pepco i też były po 5 zl z krabami. Jakość ujdzie ale przyznam się za na lumpach za 5 zl znalazłam piękne ciuszki i jakościowo super bo firmowe i to nowe.
 
Dzień dobry :)
Zuza wszystkiego co najlepsze ,spełnienia marzeń i co w tej chwili najważniejsze szybkiego i bezbolesnego porodu :*
My od czwartku mieliśmy gości dziś jadą i będzie cisza w domu uff.
Michaś całe noce płacze kolki męczą go ja chodzę nieprzytomna ,bo nie potrafię w dzień spać .Oby jakoś dotrwać do weekendu ,bo mąż przyjedzie .
Co do ubranek z Pepco jaka cena taka jakość po praniu już takie fajnie nie są ,bo nie mieliśmy na 68 z długim rękawem i kupiłam kilka . Rozciągają się bardzo ale Misiek szybko rośnie ,bo 62 to już takie na styk to pewnie w tych z Pepco długo nie pochodzi.
Ale te wasze ciążę szybko lecą kurcze gdzieś mnie tęsknota za brzuszkiem naszła ;)
Buziaki dla Was :*
dqprh37147u4tr1q.png
 
reklama
Do góry