reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Agunia, ślicznego masz synka. Cieszę się, że już się lepiej czujesz.

Inka, super, że z dzidzią wszystko dobrze, już niedługo będziecie razem :)

Dziewczyny, mam do Was pytanie - czy miałyście problem z cukrem przed zajściem w ciążę? Lekarka pierwszego kontaktu zleciła mi badanie glukozy i strasznie się denerwuję. Wiadomo, że trzeba zrobić i leczyć jeśli coś jest nie tak, ale boję się, że znów to opóźni moje starania a już się nastawiłam na cykl sierpniowy :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie ograniczam się zbytnio. Mam olbrzymią wagę i mnie nie pociesza że jak twierdzisz mało przytylam. Zaczynalam z wagą 113 wczoraj było 119.6 czy to powód do dumy? Raczej nie...
Pewnie że waga nie jest zadowalająca. Ale przyrost w ciąży już tak. Pomysł jak byś przytyla 26kg tak jak ja z synem....
Ja do porodu też wtedy miałam ok. 120 kg

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Agunia, ślicznego masz synka. Cieszę się, że już się lepiej czujesz.

Inka, super, że z dzidzią wszystko dobrze, już niedługo będziecie razem :)

Dziewczyny, mam do Was pytanie - czy miałyście problem z cukrem przed zajściem w ciążę? Lekarka pierwszego kontaktu zleciła mi badanie glukozy i strasznie się denerwuję. Wiadomo, że trzeba zrobić i leczyć jeśli coś jest nie tak, ale boję się, że znów to opóźni moje starania a już się nastawiłam na cykl sierpniowy :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie miałam. Ale spokojnie nawet jeśli miałabyś mieć cukrZycę to nie ma przeciwwskazań do ciąży. Moja znajoma od wielu lat ma cukrZycę i urodziła 2 zdrowych dzieci

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Inka chyba kryzys? Mam nadzieję, że szybko przejdzie. Jesteś zdrowa, masz zdrowe dziecko i kochających ludzi wokól siebie. To najważniejsze (wiem, wiem frazesy, ale jak sie głębiej zastanowić....).
Ka ja miałam problem z cukrem. Cukrzyca nie jest przeciwwskazaniem do ciaży i nie jest niebezpieczna dla dziecka, tylko trzeba ja wyregulować, bo wysoki cukier moż powodować wady rozwojowe. Twoja lekarka bardzo dobrze zrobiła, ze zleciła to badanie. Jeśli wyjdzie nie tak, dostaniesz leki po których cukier się unormuje. A jak zajdziesz w ciaze to leki trzeba odstawić i albo uda Ci sie wyregulować dietą, albo insulina.
 
Witajcie. Wstałam o 5 przygotowałam mężowi śniadanie i poszłam dalej spać. Niedawno podniosłam się z łóżka i zero energii...

Miałam zamiar robić pierogi ale brak mocy. Chyba pójdę na łatwiznę i będzie makaron ze szpinakiem i serem.

Oj chyba złapał mnie kryzys przedporodowy... No nic jakoś dam radę.

Miłego dnia.

Buziaki,
 
Inka, nie martw sie, kochana. To minie. A jak zobaczysz swoją dzidzie to w ogóle zapomnisz o Bożym świecie :) zrób dzisiaj dla siebie coś miłego, zadbaj o własną przyjemność :*

Ja dzisiaj nie ruszam się z domu. Wstałam rano, wstawilam pranie, a jak wyszłam na balkon rozwiesic to mnie gorąco osłabiło totalnie. Pot mnie zlal i tylko ogarnęłam mieszkanie i będę tak siedzieć, bo czuję, że zdycham.

Zastanawiam się, czy brzuch już tak do końca będzie ciążył mocno, że będę go ciągle czuła... Bo wcześniej bywało tak, że miałam takie dni, że prawie zapominalam, że jestem w ciąży. A teraz nie udaje mi się zapomnieć nawet na chwilę, jest naprawdę ciężko.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Parampampam im bliżej końca to będzie gorzej... niestety. Ale te miesiące tak szybko lecą. ... ja dziś zaczynam 20tc!!!! [emoji32]

Inka czasem są słabsze dni ale szybko przejdzie. Do porodu już niedługo [emoji4] ja często idę na łatwiznę z obiadami hehe wczoraj miałam placki z kalafiora z sosem grzybowym ;)

A dziś idziemy na imieniny do babci męża. Właśnie się ogarniam.... wyglądam strasznie na twarzy... blada skóra, bez życia, sine pod oczami :/ wczoraj przyjechała siostra cioteczna z dziećmi i powiedziała ze z twarzy raczej się nie zmieniłam ale wyglądam na mega zmeczona :/

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Pojechałam na zakupy do h&m i c&a mega promocje. kupiłam 2 bluzki. Zmęczona jestem bardzo. Muszę wziąć prysznic to może wrócę do żywych.

Buziaki
 
Hej Dziewczyny:*
My dziś przestawialiśmy meble w Kuby pokoju i lozeczko wejdzie na styk:o Na poczatku ja zamieszkam z maluszkiem w ich pokoju zeby bylo wszystkim wygodniej;) Padam...Rany pot mnie zalewa:( Strasznie to frustrujace:/
Inka a nastroj juz lepszy?Fajnie ze zakupy udane:)Pochwal sie co kupilas;)
Buziaki:&
 
reklama
Do góry