reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja sama poszłam do przychodni, do której zamierzam zapisać dziecko i rozmawiałam z położna. Ale ona mi mówiła, że nie musiałam przychodzić, bo szpital przesyła dokumentację do wybranej przychodni i położna powinna zgłosić się sama. No ale ja jestem zadowolona, że poszłam sama, bo dała mi numer telefonu do siebie, mówiła, że mogę zawsze dzwonić, jak bym miała jakieś obawy czy pytania, że mogę przyjść codziennie sprawdzić tętno dziecka i w ogóle podniosła mnie na duchu.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Parampampam rewelacja:* Ja dziś też trochę pospacerowałam więc też generalnie jestem zadowolona:) Miłego odpoczynku;*
Dziewczyny orientujecie się może jak to jest z położną środowiskową?Trzeba ją załatwiać czy nie?
Ja musiałam wybrać sama położną. Przyjechała do mnie 2 razy w ciąży a potem już po porodzie. Przy przyjęciu do szpitala musiałam podać imię i nazwisko położnej i potem szpital ją informował że urodziłam i wychodzę już do domu. Nie wiem czy jest tak wszędzie ale u nas wybór położnej jest obowiązkowy i too jeszcze w trakcie ciąży bo trzeba podpisać deklaracje którą ona mi przywiozła. A po porodzie szpital nie będzie wiedział do jakiej położnej zgłosić dziecko.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia super że już lepiej się czujesz. To jest najważniejsze. Teraz z każdym dniem będzie coraz lepiej.
Co do karmienia to Ty nie chciałaś czy nie możesz? Bo nie wiem czy tak jest wszędzie ale u nas jak dziecko ma dostać mm to matka musi podpisać zgodę. U Was też tak jest? Ja byłam pewna że jak dziecko głodne a matka nie może albo nie chce karmić to poprostu się dziecku podaje mm i tyle a tu jakieś procedury, zgody itd

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śmiejemy się ,że za dużo rodzi się chłopców i brakło im już niebieskich opasek i chłopcy dostają różowe :D
Co do kamienia to ja nie chciałam karmić i podpisywałam zgodę na karmienie .Dostaje Bebilon wczoraj zjadał po 10 ml a dziś już rano 40 :p
Mam tylko nadzieję że żółtaczki nie dostanie i ginekolodzy się zgodzą i jutro do domu wyjdziemy :) Co do położnej to po urodzeniu dostałam kartkę tzn mąż miał ją zawieść do położnej i poradni w której będzie leczone dziecko i podpisać i oddać w szpitalu .A położna dała mu swój numer i kazała zadzwonić jak będę w domu .
IMG_20170624_144413.jpg
dqprh371f7mjrnid.png
 

Załączniki

  • IMG_20170624_144413.jpg
    IMG_20170624_144413.jpg
    254,8 KB · Wyświetleń: 393
Agunia malutki jest prześliczny:* Super by było jak byście wyszli jutro do domku:* Ehh,mam znajomą położną która by do nas zaglądała i chciałam zrezygnować ze środowiskowej,ale jak mus to mus;)
 
Witam. Miło że o mnie pamiętacie.

Dopiero teraz weszłam na forum. Wczoraj byłam bardzo zajęta a dzisiaj sprzątanie i robiłam dżem z truskawek.

Wizyta u ginka ok. Mały ma się dobrze. Prawidłowo rozwija się. Następna wizyta za 3 tygodnie co mnie zdziwiło bo to będzie już 38 tydzień.

Moje samopoczucie to lipa. Jestem placzliwa i nerwowa do tego bardzo zmęczona. Czuję się jak słoń. Ciężko mi chodzić leżeć i ogólnie poruszać się. Miałam zamiar zapuszczac włosy i od 2 miesięcy nie scinam. Wyglądam okropnie aż nie mogę patrzeć na siebie. 7 lipca jestem umówiona do fryzjera i scinam. Nawet mąż mnie do tego namawia bo ma dosyć marudzenia.

Nie mogę używać kremu do depilacji bo mnie podraznia a golenie też więc mam problem. Robię depilacjie tylko przed wizytami do lekarza.

W ciąży przytulam 6.5 kg

Buziaki dla Was.
 
Inka, jak dobrze, że się odzywasz! Pamiętaj, że masz prawo czuć to wszystko, co czujesz, to normalne, naturalne i zrozumiałe. Mam tylko nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej i pozytywniej spojrzysz na wszystko.

Bardzo malutko Ci przybyło, zazdroszczę! Jak Ty to robisz? :)

I gratuluję, że maluch zdrowy :) na kiedy masz termin? I jakie rozwiązanie przewiduje lekarz?

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Nie ograniczam się zbytnio. Mam olbrzymią wagę i mnie nie pociesza że jak twierdzisz mało przytylam. Zaczynalam z wagą 113 wczoraj było 119.6 czy to powód do dumy? Raczej nie...
 
Do góry