reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej. U mnie weekend intensywny, bylismy na urodzinach mojego brata dzieciakow polaczonych z mamy imieninami. Dzis dzien lenia, maz wzial wolne to bedziemy lezec caly dzien ;)
Z rana bylam u diabetoliga. Odebralam wynik glukozy z krwi -92. Lekarz jeszcze nie wlacza mi insuliny, nastepna wizyta za 3 tyg to zostanie miesiac do porodu wiec jak cos to tylko miesiac bede sie meczyc na insulinie :)
Milego dnia!
 
reklama
To super że nie musisz sie dziugac igłą hehe ;)

Ka.2606 chyba zrobię coś w podobie :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej. U mnie weekend intensywny, bylismy na urodzinach mojego brata dzieciakow polaczonych z mamy imieninami. Dzis dzien lenia, maz wzial wolne to bedziemy lezec caly dzien ;)
Z rana bylam u diabetoliga. Odebralam wynik glukozy z krwi -92. Lekarz jeszcze nie wlacza mi insuliny, nastepna wizyta za 3 tyg to zostanie miesiac do porodu wiec jak cos to tylko miesiac bede sie meczyc na insulinie :)
Milego dnia!
92 to chyba norma? Dobrze, że obyło się bez insuliny :) Ja dziś rano robiłam glukozę i się strasznie denerwuję czekając na wynik. Człowiek to głupi jednak, woli nie wiedzieć czy mu coś jest niż zacząć się leczyć :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super, Ka :) to teraz nic tylko działać :)

Ja juz posprzatalam, zrobiłam 5 km spaceru, zrobiłam zakupy a teraz zjadłam kilo truskawek - córka mi się rozszalała totalnie, aż boli :D

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Super, Ka :) to teraz nic tylko działać :)

Ja juz posprzatalam, zrobiłam 5 km spaceru, zrobiłam zakupy a teraz zjadłam kilo truskawek - córka mi się rozszalała totalnie, aż boli :D

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
Dzięki, już niedługo zaczynamy :)))

To aktywny masz dzień dziś, ja z kolei jakaś rozmemłana.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry