reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny bez nerwow ☺
Ciekawe jak tam Inka.
Agunia trzymaj sie dzielnie a maly jest przy Tobie?
U nas dzis padalo ale teraz cieplo tylko pochmurno Gabrys w wozku na tarasie spi slodko. Mi tez caly dzien tak sie spac chcialo ze masakra.
Milego wieczorku dziewczyny ☺
 
reklama
Właśnie.... inka jak tam?


hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej agania gratuluję synka jest prześliczny .Dobrze ze z nim wszystko w porządku. Szkoda mi ciebie musisz sie tyle nacierpiec[emoji20]
Ja cukier miałam dosyć dobry w ciąży tyle że na czczo za wysoki i dlatego na noc brałam insulinę.
Byłam u księdza w końcu chrzest załatwić będzie 8 lipca [emoji4] [emoji4] [emoji4]
Ubranie już mamy tylko tort zamówić . Nie robimy żadnej imprezy tylko chrzestni będą z 3 dzieci .
Mimi ja pomimo diety cukrzycowej tylam w ciąży co zrobić [emoji12] [emoji13] [emoji12] [emoji13]
Pogoda u nas się zepsuła deszcz cały dzień kropil ale udało się wyjść na spacer.
Synek uczy się wołać siku sam dzisiaj zawołał a tak to często go wysadzam .
Czekam.na męża bo zaraz powinien być z pracy, dzieci śpią.
Aaa mimi moje szybko chodzą spav i szybko wstają niestety ale wieczór chociaż mam wolny i mogę coś zrobić.[emoji2] [emoji2] [emoji2]
5

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
Dziś już jest lepiej po lekach ustały wymioty jeszcze jelita nie pracują u mnie jak powinny i nie jem praktycznie nic, bo jak coś zjem jest straszny ból i wzięcia.
A tak od początku przyjęcie na oddział pobranie krwi ktg dwie czy trzy kroplowki i o 10na sale operacyjną.Cisnienie ponad 200 oczywiście mega dawki leków co chwilę wyższe i kolejna dawka za chwilę nudności i duszności kolejne leki. A o 10.30 Michaś już był oczywiście 10punktow i rozwrzeszczany jak nie wiem.Pozszywali mnie i przekrzywili stół i na desce zsuneli mnie na drugie łóżko ,więc Mimi spokojnie nie przenosili mnie;) później przewiezienie na sale co było dalej wiecie wymioty itp.po nieprzespanej nocce było uruchomienie bardzo sprawnie mi to poszło od razu chodzę prosto nie zgarbiona dziś już sama byłam się umyć :)
Michasia nie karmię dostałam tabletki na zablokowanie pokarmu .A dziś już mamy dzieci przy sobie od 4.45! I co 3 godziny po jedzenie .Teraz czekamy na obchód.Buziaki dla Was i dziękuję za gratulacje :)
 
Agunia hej!:) Super,że już lepiej się czujesz :* Najgorsze masz już za sobą :laugh2:a my przed nami :crazy: 10pkt rewelacja:* Czekamy na nowe fotki maluszka jak już dojdziesz do siebie:* Cudownie że masz Michasia przy sobie:*
 
Super ze już lepiej :)
No ja się martwię tym przenoszeniem hehe ale zobaczymy czy finalnie będę mieć cesarke. Liczę na to....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Agunia, ja też czekam na zdjęcia :)

Zrealizowałam dzisiaj zamierzenie i zrobiłam z mężem prawie 10 km spaceru. Ale jak wróciłam to padłam :D zregeneruje się chwilę i idę ogarnąć dom, bo nie zrobiłam tego rano.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Parampampam rewelacja:* Ja dziś też trochę pospacerowałam więc też generalnie jestem zadowolona:) Miłego odpoczynku;*
Dziewczyny orientujecie się może jak to jest z położną środowiskową?Trzeba ją załatwiać czy nie?
 
Do góry