reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Pogoda mroźna ale w dzień było słoneczko. Chciałabym już wiosnę i z domu bym częściej wychodziła.
A w tv to rzeczywiście nic nie ma . Zastanawiam się za co płacimy abonament w cyfrze. Zaraz chyba odpalę jakiś film z youtube.
 
reklama
A skąd jesteście ?
Ja dzisiaj zostałam z synem u mamy bo nie ma to jak mama która zadba o swoje dziecko :)
Macie tez tak ze po jedzeniu czujecie się źle albo boli was woreczek żółciowy? Mnie boli odkąd zaszłam w ciążę co za masakra :/
 
Ja jestem z Poznania.
Zazdroszczę dobrych relacji z mamą ja się ze swoją nie dogaduje...
Ja dzisiaj sie źle czuje po obiedzie...Bulgocze mi nieprzyjemnie w brzuchu:/ Po każdym posiłku czujesz się źle czy po pewnych produktach?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze to faktycznie problem:/ Nie wiem co Ci poradzić:(
To u mnie zupełnie na odwrót,dobrze dogaduję się z teściową.Moja mama potrafi mnie zapytać czy nie wstydzę się syna ze szkoły odbierać,bo jestem grubasem jak to ładnie mówią w mojej rodzinie...:(

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A skąd jesteście ?
Ja dzisiaj zostałam z synem u mamy bo nie ma to jak mama która zadba o swoje dziecko :)
Macie tez tak ze po jedzeniu czujecie się źle albo boli was woreczek żółciowy? Mnie boli odkąd zaszłam w ciążę co za masakra :/

Jestem z dolnośląskiego z Bolesławca. Byłam 2 tygodnie u mamy to tak dbała że 2 kg przytylam. 2 października miałam operację usunięcia woreczka i zaraz później zaszlam w ciążę. Czuję się super tylko czasami jak przesadze to mam niestrawność ale to pikuś w porównaniu do tego co bylo przed zabiegiem.
 
Kurcze to faktycznie problem:/ Nie wiem co Ci poradzić:(
To u mnie zupełnie na odwrót,dobrze dogaduję się z teściową.Moja mama potrafi mnie zapytać czy nie wstydzę się syna ze szkoły odbierać,bo jestem grubasem jak to ładnie mówią w mojej rodzinie...:(

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
Uroczo naprawdę uroczo. Nie cierpię tych wszystkich uwag a najbardziej tych testów typu wujek dobra rada. Jak jesteś grubym jakoś każdy nagle ma prawo do oceniania/krytykowana i dawania super rad. Zauważyłaś to? Jakoś jak ktoś jest łysy albo niski nigdy nie słyszę o na porost wlosow najkepiej użyj tego a na wzrost lepiej nie chodzić w takie miejsca bo wstyd. Ludzie rodziny i czasem z otoczenia i i ch uwag niby w dobrej wierze.
A tak taprawde to jest wchodzenie w cudzą sferę prywatną! Jak ktoś ma ochotę porozmawiania o swojej otyłości to porozmawia ale nie trzeba mówić tego na forum rodzinnym tudzież przy znajomych.
 
reklama
Nie widuję się wcale z rodzicami bo tylko mnie denerwują...Mam "idealną" siostrę więc w ogóle... Mój syn ma autyzm a ze strony rodziny nie mam ani wsparcia ani żadnej pomocy. Wg nich autyzm to jest mój wymysł(pomimo dokumentacji jaką posiadamy) a Kuba jest po prosty rozpieszczony:/ Wiem,że powinno być inaczej ale czasem lepiej jest się odciąć.

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry