reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej dziewczyny
Agnella ja siedze w domu jedynie do sklepu wychodze wiec upaly wytrzymuje. Jak bedzie dalej nie wiem jeszcze bo teraz sie dopiero zaczyna i ja rosnac i goraco sie robic.
Odnosnie placzu mhm to nam polozna na szkole rodzenia mowila ze dziecko moze plakac tez np bo ma za duzo wrazen. Przetrawia chalasy, dzwieki, np nowe ososby, zapachy nawet te z kuchni i wlasnie caly dzien moze byc ok a najczesciej wieczorem zaczyna plakac. Radzila na to poprostu uspokoic malucha.

Karina suoer taka terapia. Na studiach pedagogicznych mielismy babke ktora tez pracowala z dziecmi niepelnosprawnymi i konmi wlasnie i byla tez babka z dogoterapi tez swietna terapia. Mysle ze Emily jak sie przekona to bedzie zachwycona :-)

Olucha, Aisha fajnie ze wyjazdy udane i zycze szybkiego i szczesliwego powrotu do domu.
 
reklama
Olucha, a ile Marta plakala, kilka godzin bez przerwy? I codziennie o tej samej porze? Bo u kevina to moze Być rano, w ciagu dnia albo wieczorem I czasem plascze kilka minut, potem jest spokojny I potem znow kilka minut, ale wiecej jak godzine dwie z tym nie schodzi. Poza tym on sie zanosi placzem jak probuje sie do piersi przyssac ale mu nie idzie\ nie chce, to co mial od zawsze, szuka i chce pic a jak juz ma przed soba to nie bierze I odpycha i w ryk.
Ale dzis ewidentnie mial problem z trawieniem czegos, rozne dzwieki dochodzily z brzuszka i glosne baczki. Zjadlam dzis dwa jajka I platki kukurydziane, reszta rzeczy niepodejrzana wired nie wiem po cxym to...
 
agnella najpierw beczała rano, potem po 18tej, i zdarzyło się że w ciągu dnia w porze obiadowej jak była pora karmienia to nie szło jej nakarmić wyginała się prężyła, pluła tym mlekiem, wiec trzeba było przeczekać atak szału i wtedy jadła. najdłużej kolki były jednak wieczorami i trwały ok 4 godziny :/ trądzik niemowlęcy miała też dużo czerwonych krostek na buzi, niczym nie smarowałam, sam zniknął, ale był jakoś do 2 giego ms. nie pamietam juz dokładnie.

Powrót ze wsi był okropny! korek jak cholera! 3 godziny wracaliśmy, gorąc okropny! pies dychał z tyłu myśałam że zdechnie już z tego upału, mała cała spocona, beczała całą drogę! klima nie nabita więc okna pootwierałam wiało :/ jakby tego było mało osa wpadła do auta, ja już paniki narobiłam, boje się owadów :/ i bałam się zeby małej czy psa nie ugryzła, ale udało mi się ją zabić, bagaży po sam sufit... modliłam się żeby być juz w domu. Był 1 postój 10min to przebrałam małą w suche ciuchy ale i tak dojechała do domu cała mokra :( i pies napił się wody, na nie których stacjach benzynowej zrobili taki wodopój dla psów także fajna sprawa...
i w nocy mi spać nie chciałą nie wyspana jestem, ide spać zaraz...
aisha napisz jak wasz wyjazd? mały spał w aucie? moja nie chciała :/
lucalew dzięki, szczęśliwie dojechaliśmy do domu :) trzymaj się w te upały
 
Karina powodzenia w pierwszym dniu pracy!daj znać jak sobie radzisz cały dzień bez Kuby.
Olucha czekamy na info co tam u lekarza.
Jak Marta wody nie chce pić to daj troszkę soczku do wody , może jej bardziej zasmakuje. Mój też coś grymasil wczoraj wiec tez mu do wody dam troszkę soczku jeśli znowu nie będzie chciał pić.
Lucalew kup sobie wiatrak taki mały,mi bardzo w ciąży pomagał:) i staraj się wychodzić tylko wieczorem lub rano żebyś nie zaslabla.
Agnella może to nie od tego co zjadłas? Czasami tak jest. Aleks je cały czas to samo mleko a są dni że puszcza śmierdzące baki i ma problem zrobić kupkę. Po prostu układ trawienny jeszcze dobrze nie funkcjonuje.
Olucha współczuję ciężkiego powrotu. Aleks pomimo upałów i braku klimy przespal ładnie cała drogę. Korków nie było jako takich,choć jechaliśmy wolniej bo ruch spory.
Mój też cały mokry od tego fotelika samochodowego. A wyjmowalas juz ta wkładkę dla niemowląt?
Wyjazd był super,ciągle spacerowalismy nad Wisłą, zrobiliśmy.sobie grill i w ogóle odpocząć można było. Jedynie.noce kiepskie bo łóżko i podłoga tak skrzypialy ze nie dało się spać.
Mąż ma tydzień rodzicielskiego teraz więc odpoczne od małego troszkę :)
 
Aisha super ze wyjazd się udał :)

Karina właśnie jak tam w pracy?

Dziewczyny jakiego mleka używacie dla dzieci? Niedługo i ja będę musiała na jakieś się zdecydować bo za ok miesiąc zaczynam odstawiac Lili.
 
Rurka ja używam bebilon 1 z pronutra. Młodemu żadne inne nie smakowało.
Jeżeli mogę coś doradzić to kup takie gotowe buteleczki różnych firm i sprawdź co młodej posmakuje. Bo ja kupowałam całe paczki i później wyrzucić.musiałam bo młody nie chciał jeść.
Co tam i was?jak dziewczynki?
 
Zuzia kaszle trochę ale już nie gorączkuje a Lili tak ładnie mi już na noc usypiala a od kilku dni cyrku odstawia wieczorem ... teraz właśnie Mariusz z nią walczy :) a mi potwornie chce się spać boli mnie gardło i jeszcze dostałam okres dzisiaj :-/ ale wchodzę juz w rozmiar 42 i tak mi to poprawia humor ze wszystko inne zostaje gdzieś z tyłu :-D
 
tak wyjełam tą wkładkę dla niemowląt i mimo to się poci. no i sądzę że się przeziebila, bo mi pokasłuje i kicha non stop :( jutro ide do przychodni czy ktos ja przyjmie :/ nie wiem jak to wygląda tak z doskoku :/
mnie tez gardlo boli :/
moja dziś marudna cały dzień, może gardło ją boli :( ehh a tak uwazalam zeby jej nie przeziebic i dupa wyszła :/ ta pogoda jest dziwna raz zimno raz upał i gotowe :(
pralka sie nam zepsula bylismy dzis kupic nową... poszło trochę kasy :/
 
reklama
Rurka zdrówka dla córeczki i dla ciebie!
Mój też dziś dał popis że aż się popłakałam a mąż drzwiami trzasnal :(
Gratuluję rozmiaru 42! Jeszcze trochę i odejdziesz z tego wątku :(
Olucha dużo siły i zdrowia dla was też. A Marta ma gorączkę? W przychodni powinni bez niczego przyjąć chore dziecko!
U nas tez dziś zimno,młody zmierzly,chyba go ten wyjazd trochę rozregulowal.
Co tam u lekarzy?

Ehh a ja dziś wkurzona na męża. Ostatnio dał wypowiedzenie w pracy bo bardzo źle się tam działo i teraz jest na tacierzynskim. Ledwo jeden dzień z nami w domu s juz ma dość i chce wyjechać za pracą do Finlandii. Młody go wkurza jak płacze i ma go dość i chce mieć święty spokój.
I jeszcze tekst że on nigdy dzieci nie chciał mieć i ze sama chciałam wiec teraz nie mam co płakać gdy młody jest marudny.
I że on ma go dość i chce mieć święty spokój.
Mam wrażenie że chce się "pozbyć kłopotu" i nas zostawić:(
Ehh boję się że niedługo zostane samotna matka :(
 
Do góry